Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

Star Wars evrenini sevilen Han Solo karakteriyle daha da genişletecek olan “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nden karakter posterleri yayınlandı. Bakalım merakla beklenen filmde hangi oyuncuları hangi karakterler olarak izleyeceğiz?

Kadrosunda “Yüce Sezar!” ile tanıdığımız Alden Ehrenreich, Altın Küre ödüllü Donald Glover, Game of Thrones’un Khaleesi’si Emilia Clarke, 3 Oscar adayı Woody Harrelson, “Westworld” ile yıldızı parlayan Thandie Newton, Phoebe Waller-Bridge ve Paul Bettany gibi isimlerin yer aldığı film, 2 Oscar ödüllü usta yönetmen Ron Howard’ın imzasını taşıyor. Filmin senaryosu ise Jon Kasdan ve Lawrence Kasdan ikilisine emanet.

Filmde ünlü karakterin pilot olma hedefiyle yola çıkışını görüyoruz. Dünyanın en iyisi olmaya karar veren genç Han Solo, kaçakçılık için toplanan bir ekibin üyesi oluyor ve hayat boyu yanında olacak olan yardımcı pilotu Chewbacca ile güçlerini birleştiriyor. Yıllarca dostluğunu sürdüreceği Lando Calrissian ve Qi’ra da bu macerada Han Solo’ya eşlik ediyor.

Prömiyerini Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirecek olan “Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi” ülkemizde 25 Mayıs’ta gösterime girecek.

 

 

 

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2482

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

4039

Neredeyse Filmi Kadar Güzel Olan 20 Soundtrack Albüm

Bazı filmleri tekrardan seyretmemizi sağlayacak kadar güzel soundtrackler vardır. Bu soundtracklerden bazılarını sizler için derledik.

3252

Star Wars: Son Jedi 13 Aralık 2018’de Vizyonda

13 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars: Last Jedi'dan gelen yeni posterler ile tarafını belirlemeye hazır mısın?

3787