Hitman’s Bodyguard Filminden Yeni Fragman

Başrollerini Ryan Reynolds ile Samuel L. Jackson'ın paylaştığı Hitman's Bodyguard filminden yeni fragman yayınlandı.

Lionsgate‘s Summit Entertainment’ın yeni filmi olan ve başrollerinde Deadpool ile kariyerini yeniden çıkışa geçiren Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson‘ın yer aldığı Hitman’s Bodyguard filminden yeni bir fragman daha yayınlandı.

Kadroda aynı zamanda Salma Hayek ve Gary Oldman gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Cehennem Melekleri 3 ile aksiyona uzak olmayan yönetmen Patrick Hughes üstleniyor. Merakla beklenen yapımda senaryonun yazarı ise Tom O’Connor. Filmin görüntü yönetmenliğini de Jules O’Loughlin üstleniyor.

 

“Dünyanın en başarılı güvenlik görevlisinin yeni bir müşterisi vardır. Müşteri, Uluslararası Adalet Divanı’nda yargılanacak bir tetikçidir. İkili kişiliklerindeki ve hayata bakış açılarındaki farklılıkları bir kenara koyup, zamanında ve sağ salim mahkemede olmak için güçlerini birleştirmek zorunda kalacaktır.”

Film Türkiye’de 18 Ağustos’ta gösterime girecek.

Deadpool 2’den yeni fragman yayınlandı

Ryan Reynolds'ın sevilen anti-kahramanı canlandırdığı Deadpool'un ikinci devam filminde bu kez yönetmen koltuğunda Atomic Blonde'un yönetmeni David Leitch oturuyor.

2989

Pikachu Filme Uyarlanıyor

Ryan Reynolds'lı "Detective Pikachu"ya yeni isimler katıldı.

3154

Hitman’s Bodyguard Yarın Vizyonda

Başrollerini Ryan Reynolds ile Samuel L. Jackson'ın paylaştığı Hitman's Bodyguard filmi yarın gösterime giriyor.

14928

Yeni Posterler Yayınlandı

Başrollerini Ryan Reynolds ile usta aktör Samuel L. Jackson'ın üstlendiği komedi ve macera türündeki Hitman's Bodyguard filminden yeni poster yayınlandı.

28420