Hugh Jackman Logan İle Elveda Diyor

Wolverine’i beyaz perdeye muazzam şekilde yansıtan Hugh Jackman karaktere vedasını Logan ile yapıyor.

Deadpool’dan sonra 20th Century FOX’un elinde yeşerecek X-Men filmlerine daha başka bir gözle baktığımız, yükseldiğimiz doğru. Her ne kadar X-Men: Apocalypse ile o dorukları, Deadpool’dan çıktığımızda, oluyor işte baya hissiyatını yaşayamamış olsak da önümüzde heyecanla beklediğimiz bir film var. Geçen hafta yayınlanan fragmanıyla Wolverine sevenleri artık yüzümüz gülecek galiba düşüncesine doğru yönelten Logan’dan beklentilerimiz yüksek. Bir defa 17 yılın ardından Hugh Jackman’ı son defa Wolverine olarak izleyeceğiz. İyi bir filmle veda edeceğini düşünüyoruz!

 

18+ olarak gösterime girecek olan film bu açıdan Deadpool’un yolundan gidiyor. Yani bol bol sert sahneler eşliğinde vahşet göreceğimiz kesin. Wolverine ve X-23 ortalığa biraz kan dökecek sanıyoruz. Aynı zamanda da bir yol hikayesi diyebiliriz Logan filmi için.

Patrick Stewart

Hugh Jackman ile başka bir efsane, usta aktör Patrick Stewart da Professor X olarak tekrar karşımıza çıkacak. İki büyük aktöre Laura Kinney/X-23 rolünü üstlenen 12 yaşındaki Dafne Keen eşlik ediyor.

Dafne Keen

İlk Gösterim Berlin’de

Tüm dünyada 3 Mart tarihinde gösterime girecek Logan’ın ilk gösterimi ise dünyanın en önemli film festivallerinden biri olan Berlin Film Festivali’nde gerçekleştirilecek. Bir Çizgi-Roman uyarlaması için gerçekten çok önemli bir adım bu.

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6843

Box Office: Deadpool zirveyi kaptı! Her 3 izleyiciden 2’si Deadpool izliyor

Türkiye gişe verilerine göre 18-20 Mayıs hafta sonunda box office listesini yeni lideri Deadpool

2552

The Greates Showman’den Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Film’de sıfırdan başlayarak Ringling Bros. Ve Barnum & Bailey Circus için bir ekip toplamaya çalışan Barnum’un hikayesi anlatılıyor.

3560

2017 Yılında Google’da En Çok Aranan 10 Film

Google verilerine göre 2017 yılında en çok aranan 10 filmi sizler için listeledik.

3493