İnanılmaz Aile 2 Filminden Yeni Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Merakla beklenen film 15 Haziran 2018'de vizyona girmeye hazırlanıyor.

inanılmaz-aile-2

“Incredibles 2”ye Yeni Karakterler Katılıyor

Disney, haftaya “Incredibles 2”nin seslendirme kadrosuna eklenen yeni oyuncuları ve bazı karakter detaylarını paylaşarak başladı.

Kadroya yeni eklenen ilk oyuncu Better Call Saul’un yıldızı Jonathan Banks oldu. İlk filmde Bud Luckey’nin seslendirdiği Rick Dicker karakterini bu filmde Banks seslendirecek. ‘Süper Kahraman Yer Değiştirme Programı’nın başındaki Decker, Parr ailesinin süper kahramanlar kimliklerinin gizli tutulmasına yardım ediyordu. Tabii bu program durdurulunca aile de kendi başının çaresine bakmak zorunda kalmıştı.

Kadroya yeni katılan ikinci isim, “Chicago P.D.” dizisinde oynayan Sophia Bush ise Voyd karakterini seslendirecek. Karakter, süper kahraman olmak isteyen genç bir Elastigirl hayranı olarak tanımlanıyor. Voyd’un ayrıca hiçlik yaratarak eşyaları yok etme ve tekrar ortaya çıkarma gücü var.

“İnanılmaz Aile 2″de Ekip Bir Arada

2004 yılında animasyon severlerin gönlüne taht kuran ailenin yeni maceralarını konu alacak olan İnanılmaz Aile 2’den özel bir kare yayınlandı. Gelen karede ailenin tam kadro bir arada olduğunu ve bir düşmana karşı cephe aldıklarını görüyoruz. Ailenin ebeveynleri Bob ve Helen’ı düşmanı karşılamaya hazır durumda, ailenin minikleri Violet ve Dash’i ise oldukça dehşet içinde görüyoruz. Bebek Jack-Jack ise halinden bir hayli memnun gibi görünüyor.

inanılmaz-aile-2

Tüm zamanlar en sevilen animasyon filmleri arasına girmesine şimdiden kesin olarak bakılan Pixar ve Walt Disney iş birliğinin devam halkası The Incredibles 2’den yeni bir poster ve teaser geldi.

inanılmaz-aile-2

Pixar yetkilisi animatör John Lasseter, Disney’in beklenen filmlerden gelişmeleri paylaştı. Yapılan açıklamada filmin seslendirme kadrosunda Craig T Nelson; Mr Incredible, Holly Hunter; Elastigirl, Sarah Vowell; Violet Parr ve Samuel L Jackson; Frozone ve Huck Milner yer alacak. Ancak ilk filmin bittiği noktadan devam edecek olan devam halkasında Dash’in hala 10 yaşında bir çocuk olacağı gerekçesiyle karakteri bu kez Huck Milner seslendirecek.

Elastigirl’e odaklanacak olan filmin yönetmen koltuğuna bir kez daha Brad Bird oturuyor. İlk filmin sonunda bebek Jack-Jack’in süper güçleri sebebiyle evleri havaya uçan ailenin yeni bir eve taşınacağı ancak bir süre sonra Elastigirl’ün Mr. Incredible ile Jack-Jack’i evde yalnız bırakacağını tahmin edebiliriz. Bakalım baba-oğul nasıl komik maceralar yaşayacak?The Incredibles 2 15 Haziran 2018’de sinemaseverler ile buluşacak.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3539

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3210

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3549

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2793