Insidious: The Last Key 12 Ocak 2018’de Vizyona Giriyor

"Ruhlar Bölgesi" serisinin 4. devam halkası geliyor!

Insidious-The-Last-Key

“Insidious: The Last Key” den Afiş Yayınlandı

Hollywood’un sevilen korku serilerinden Ruhlar Bölgesi, 4. devam halkası için hazırlıklara devam ediyor. “Insidious: The Last Key” filminden poster yayınlandı.

Insidious-The-Last-Key

Daha önce Türkiye’de 5 Ocak 2018’de vizyona gireceği açıklanan filmin tarihi ertelendi. Film 12 Ocak 2018’de vizyona giriyor.

“Insidious: The Last Key” Filminden Türkçe Fragman Yayınlandı.

“Insidious: The Last Key” Filminden Fragman Yayınlandı.

Ruhlar Bölgesi serisi bir kez daha tüylerinizi diken diken etmeye devam edecek gibi görünüyor. Serinin 4. devam halkası Insidious: Chapter 4, orijinal adıyla “Insidious: The Last Key” filminden fragman yayınlandı.
Başarılı korku serisinin yeni devam halkasında Lin Shaye’in canlandırdığı parapsikolog Elisa Rainier karakteri bir kez daha karşımıza çıkıyor. Karakter ilk filmde hayatını kaybetmiş olmasına rağmen serinin 4 halkasında da boy gösteriyor.

Insidious: Chapter 4’da Elise bu kez güvenilir yardımcıları Specs (Leigh Whannell) ve Tucker (Angus Sampson) ile birlikte önceki evinde yaşanan paranormal olayları çözmeye çalışıyor. Serinin 3. devam halkası Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3’ün sonunda gördüğümüz üzere Elise’e musallat olan bir şeytani yaratık da mevcuttu. Filmde Elise’in o varlıkla mücadelesinin de yer alacağı belli oluyor.

Yönetmen koltuğunu bu kez Adam Robitel’in üstlendiği yapımın senaryosunda ise serinin diğer üç filminde de çalışmış olan ve serinin Specs’ini canlandıran Leigh Whannell’in imzası var. Filmin kadrosunda Javier Botet, Josh Stewart, Kirk Acevedo, Bruce Davison, Spencer Locke, Caitlin Gerard gibi isimler de yer alıyor.

5 Ocak 2018’de Amerika’da vizyonda girmeye hazırlanıyor.

Vizyon Filmleri – 12 Ocak 2018

12 Ocak 2018'de gösterime girecek olan 7 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3542