“It: Chapter Two”nun Çekimleri başladı!

It: Chapter 2'nun çekimleri başladı, ilk set karesi James McAvoy'dan geldi. 

  • 13PAYLAŞIM
  • 2069OKUMA

Geçtiğimiz yılın en büyük hitlerinden biri olan, 700 milyon dolarlık gişesi ile gelmiş geçmiş en yüksek gişeye ulaşan korku filmi ünvanını elde eden “O”nun devam halkası, ilk filmin çocuk karakterlerini büyümüş halleriyle karşımıza çıkaracak.

Day 1 on IT 2. Glad you got the memo guys. #passthecheeseplease #derryordairy

James Mcavoy (@jamesmcavoyrealdeal)'in paylaştığı bir gönderi ()

Yetişkin Bill olarak BAFTA ödüllü James McAvoy, Beverly olarak Oscar adayı Jessica Chastain ve Richie olarak Saturday Night Live ve komedi filmlerinde canlandırdığı birçok rolle bilinen Bill Hader’ın boy göstereceği devam halkasında, ilk filmde Jeremy Ray Taylor’ın canlandırdığı Ben’in yetişkin haline genellikle dizilerden tanıdığımız Jay Ryan, bağımsız korku filmlerinden tanıdığımız James Ransone ilk filmde Jack Dylan Grazer’in canlandırdığı Eddie’nin yetişkin haline, Chosen Jacobs’ın canlandırdığı Mike’ın yetişkin versiyonu olarak Isaiah Mustafa, “Power”ın yıldızı Andy Bean ise Wyatt Oleff tarafından canlandırılan Stanley’nin yetişkin haline hayat verecek. Bill Skarsgård da ünlü katil palyaço Pennywise olarak geri dönecek.

Gelen bilgilere göre film, artık büyümüş olan karakterlerin çocukluk hallerine pek çok geri dönüş içerecek. Çocuk oyuncuların da bu geriye dönüş sahnelerinde boy göstereceği devam halkası, Pennywise’ın geri dönüşü sebebiyle, çocukken söz verdikleri gibi kasabaya geri dönen yetişkinleri temel alacak. Artık büyümüş olan arkadaş grubu, bir kez daha Pennywise’ı yenmek için el ele verecek.

Andy Muschietti imzalı “O” filminin devam halkasında Muschietti bir kez daha yönetmen koltuğunu üstlenirken, devam halkasının senaryosu Gary Dauberman’ın imzasını taşıyacak. “It: Chapter 2” 13 Eylül 2019 tarihinde sinemalarımızda olacak.