James Bond rolü için inanılmaz teklif

James Bond serisi eskimeyecek serilerden. Son bond olan Daniel Craig ise Spectre filmi ile Bond kariyerine nokta koyan Craig için etrafta dolaşan dedikodular ise Sony’nin ünlü oyuncuyu tekrar ekran karşısında görmek istiyor. Daniel Craig, Spectre filminden sonra “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.” iddialı bir açıklamada bulunmuştu. Artık James Bond filmlerinde olmak istemediğini net bir şekilde […]

  • 20PAYLAŞIM
  • 3283OKUMA

James Bond serisi eskimeyecek serilerden. Son bond olan Daniel Craig ise Spectre filmi ile Bond kariyerine nokta koyan Craig için etrafta dolaşan dedikodular ise Sony’nin ünlü oyuncuyu tekrar ekran karşısında görmek istiyor.

Daniel Craig, Spectre filminden sonra “Bir daha Bond oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi.” iddialı bir açıklamada bulunmuştu. Artık James Bond filmlerinde olmak istemediğini net bir şekilde belirden Daniel Craig ‘nin isteksizliğini eleştirmenler özellikle oyunculuğuna da yansıttığı eleştirilmişti.

Sony Daniel Craig’in iki yeni Bond filmi için geri dönmesini sağlayacaksa 150 milyon doları gözden çıkarmaya hazır. Craig’in bu teklif karşısındaki tepkisi ise belirsiz. 2018’de çıkması beklenen James Bond filmi hala ajanına kavuşmuş değil. Ancak her ne kadar biraz şüpheli de dursa ortada bir 150 milyon dolar varsa belki de yeni Bond için fazla heyecanlanmamak iyi bir fikir olabilir.

Eski Bond’un favorisi Tom Hardy!

Eski James Bond Pierce Brosnan favori 007 adayını açıkladı.

3805

Yeni Bond Sen Ol Tom

Daniel Craig'den sonra James Bond rolünü kimin üstleneceği merak konusuyken adaylardan biri olan Tom Hardy'den özel açılamalar geldi.

6052