Güzel oyuncu Jennifer Lopez’in başrolündeki “Second Act” filminden ilk fragman 

Güzel oyuncu Jennifer Lopez’in yeni romantik komedi filmi Second Act'ın fragmanı büyük beğeni topladı.

second-act-jennifer-lopez-fragman-romantik-komedi

Altın Küre adaylığı bulunan güzel aktris Jennifer Lopez’in başrolünü üstlendiği romantik komedi filmi “Second Act”in ilk fragmanı paylaşıldı.

Lopez, filmdde Maya’yı canlandırırken, gerçekleştiremediği hayallerin hüsranıyla boğuşurken, hayatını yeniden keşfetmeye başlar ve hayatında önündeki engelin kendisi olduğunu farkederek yeni bir yaşam için geç olmadığını ispatlamaya çalışır

Film, Lopez ile daha önce de birlikte çalıştığı  Elaine Goldsmith-Thomas ve Justin Zackham tarafından STXfilms ile Lopez tarafından yazıldı.

Filmde güzel yıldıza “This Is Us” dizisi ile iki yıl üst üste Emmy’e aday gösterilen Milo Ventimiglia, “Powerless” dizisinin yıldızı Vanessa Hudgens, Emmy ödüllü Leah ReminiCharlyne YiFreddie Stroma, 3 Altın Küre adayı usta aktör Treat WilliamsDave FoleyAnnaleigh AshfordAlan Aisenberg ve Larry Miller gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin yönetmenliğini ise “Naked Gun 33 1/3: The Final Insult”,Asabiyim”, “50 İlk Öpücük”, “The Longest Yard” ve “Akıllı Ol” gibi filmlerle tanınan deneyimli komedi filmi yönetmeni Peter Segal üstleniyor.

Second Act” Türkiye’de 23 Kasım 2018 tarihinde vizyona girecek.

“Second Act” Framan

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

2975

Haftaya vizyona girecek filmler |FRAGMANLAR

Sinemalarda 9 Mart'ta vizyona girecek filmleri sizler için derledik.

3255