Jared Leto Playboy’un Patronu Oluyor

Requim for a Dream ile oyunculuk kariyerini bambaşka bir noktaya taşıyan ve Dallas Buyers Club performansıyla Oscar ödülü kazanan oyuncu Jared Leto'nun yeni rolü için ilginç bir iddia ortaya atıldı.

  • 14PAYLAŞIM
  • 2289OKUMA

Blade Runner 2049’da Niander Wallace’ı canlandıran Jared Leto, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Playboy dergisinin kurucusu Hugh Hefner‘ı canlandıracağı öne sürüldü.

The Hollywood Reporter’ın haberine göre; 1953 yılında evinin mutfağında hazırlamaya başladığı Playboy dergisiyle tüm dünyanın tanıdığı bir isim haline gelen işadamı Hefner’ın hayatını anlatacak filmin yönetmen koltuğunda Brett Ratner (Hercules, Rush Hour) yer alacak.

Hefner Rolü İçin Daha Önce Robert Downey Jr.’ın Adı Geçmişti

Uzun süredir planlanan filmin 2007 yılında ortaya çıkan ilk projesinde başrolde Robert Downey Jr. vardı.

Dövüş Kulübü , Panik Odası, American Psycho, Highway, Lord of War gibi filmlerde de oynayan Leto, 2009 tarihli Bay Hiç Kimse (Mr. Nobody) filmindeki performansı ile övgü almış, 2013 tarihli Sınırsızlar Kulübü (Dallas Buyers Club) filmiyle de Oscar’ın sahibi olmuştu.

Jared Leto’nun En İyi Filmleri

Blade Runner 2049 ile yeniden karşımıza çıkan başarılı aktör Jared Leto’nun yer aldığı dikkat çekici filmleri bir araya getirdik.

13619