Jim Carrey’den Andy Kaufman Belgeseli: Jim & Andy: The Great Beyond

Jim Carrey’nin hayranı olduğu ve Andy Kaufman’a hayat verdiği, Netflix'in yeni belgeseli "Jim & Andy: The Great Beyond – Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton"tan altyazılı fragman geldi.

Jim Carrey'den Andy Kaufman Belgeseli: Jim & Andy: The Great Beyond

Uzun bir ara ekranlara ara veren Jim Carrey, Netflix‘in yeni belgeseli Jim & Andy: The Great Beyond’la tekrar izleyiciyle buluşacak. Belgeselde Man on the Moon filminde ünlü komedyen Andy Kaufman‘a hayat veren komedinin efsanevi yüzlerinden Jim Carrey’nin Kaufman’a dönüşüm sürecini izleyeceğiz.

Jim & Andy: The Great Beyond, 1984 yılında hayatını kaybeden komedyen Andy Kaufman’ı kendisine rol model alan Jim Carrey’nin Kaufman’a hayat verdiği Man on the Moon‘un yönetmenliğini ise Chris Smith üstleniyor.

Jim Carrey, metot oyunculuğunu bir adım öteye taşıyor ve film çekimleri sırasında tıpkı Kaufman gibi gerçeklikle rolü birbirine harmanlıyor.

Çekim aralarında da tıpkı rolü gibi davranmaya devam eden Carrey’in bu esnadaki görüntüleri Kaufman’ın eski sevgilisi Lynne Margulies ve Bob Zmuda tarafından kaydediliyor. İşte Jim & Andy: The Great Beyond tam da bu görüntüleri kullanırken diğer yandan yaşananları Carrey’nin kendi ağzından dinlememize olanak sağlıyor.

Jim Carrey Belgeseli Jim & Andy: The Great Beyond 17 Kasım’da Netflix üzerinden yayınlanacak.

Jim & Andy: The Great Beyond Altyazılı Fragman:

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2671

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3315

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2853

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3171