John Wick: Chapter 3’ün çekimleri başladı

John Wick: Chapter 3 filminin çekimleri resmi olarak başladı. Çekimden gelen kareyi ise Oscar adayı görüntü yönetmeni Dan Laustsen sosyal medya hesabından paylaştı.

Serinin ikinci filminde John Wick temel kuralı çiğneyerek Continental Hotel’de birini öldürmüştür. Öldürüğü kişi ise Yüksek Masa üyesidir. Otelin yöneticisi Winston John’a kaçması için bir saatlik süre tanır ve ardından John’un üyeliğini iptal eder. Bu yüzden John artık firaridir. John’un New York City’den kaçma mücadelesinde güvenebileceği tek şey servis endüstrisidir… Başrolünde bir kez daha başarılı oyuncu Keanu Reeves’in olacağı filmin kadrosunda Winston rolünde yeniden Ian McShane’i görecekken Common, Laurence Fishburne ve Ruby Rose gibi isimlerin serideki rollerine geri dönecekleri tahmin ediliyor. Kötü adam rolüne Hiroyuki Sanada’nın hayat vereceği filmin yönetmen koltuğunda ise bir kez daha serinin yönetmeni Chad Stahelski oturacak.

#johnwick3 #day2#chadstahelski #keanureeves #newyork #cinematography #film

Dan Laustsen ASC. DFF. (@dan.laustsen)'in paylaştığı bir gönderi ()

Wolverine karakterine yeni aday: Keanu Reeves

 Hugh Jackman'ın geçtiğimiz yıl Wolverine rolünden emekli olduğunu açıklamasının ardından yerini kimin dolduracağı X-Men hayranları tarafından oldukça çok tartışılan bir konu olmuştu.

6832

John Wick: Chapter 3 filminden detaylar gelmeye başladı

John Wick serisinin devam halkası John Wick: Chapter 3 filminin detayları belli olmaya başladı

2898

John Wick’in Ekran Uyarlaması The Continental Geliyor

Starz’ın, Keanu Reeves’in başrolünde yer aldığı ünlü aksiyon serisi John Wick’i ekrana uyarlayacağı kesinleşti.

4127

Keanu Reeves’in En İyi Filmleri

Kötü şansın bir türlü yakasını bırakmadığı usta oyuncu Keanu Reeves’in en iyi 9 filmini sizler için derledik.

5145