Jurassic World: Fallen Kingdom filminden yeni poster geldi

Jurassic Park serisinin merakla beklenen Jurassic World: Fallen Kingdom filminin yeni posteri yayınlandı

İlk filmde yaşanan olayların ardından Claire’in dinozorlara olan bakış açısı değişir ve onlara saygı duyduğunu anlamıştır. Hayatta kalan dinazorlar ise Isla Nublar’ın ormanlarına sığınmıştır. Ancak adanın uykuda olan yanardağı harekete geçince Owen ve Claire dinazorları kurtarmak için bir kampanya başlatır. İkilinin adaya geldiği sırada lavların da harekete geçmesi tüm gezegeni tarih öncesi çağlardan beri görülmemiş bir tuzağa çeker. Başrollerinde Chris Pratt ve Bryce Dallas Howard’ın olduğu filmin kadrosunda Jeff Goldblum, BD Wong, Toby Jones, Ted Levine, James Cromwell, Geraldine Chaplin, Daniella Pineda ve Rafe Spall gibi isimler yer alıyor. Yönetmen koltuğunda J.A. Bayona otururken, senaryoyu Derek Connolly kaleme alıyor.

Merakla beklenen devam halkası Jurassic World: Fallen Kingdom ülkemizde 8 Haziran 2018 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.

Jurassic World: Fallen Kingdom’dan yeni tanıtım

Christ Pratt ile Bryce Dallas Howard'ın başrollerinde yer aldığı Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan yeni tanıtım videosu geldi

1068

Jurassic World’un Devam Filmi İçin Hazırlıklar Devam Ediyor.

Jurassic World'ün devam filmi Jurassic World: Fallen Kingdom (Yıkılmış Krallık)'dan özel görüntüler yayınlandı.

2387