Kaman Kardeşler Yine Güldürecek

Kardeş Payı dizisinin yazarları Kaman kardeşlerin son filmi Deli Aşk'tan yeni fragman ve afiş yayınlandı.

Murat Kaman ve Emrah Kaman kardeşler yaptıkları işlerle son zamanlarda Türkiye sinemasında mizah açısından fark yaratıyor. Daha önce Kardeş Payı dizisinin senaryo ekibinde yer alan ikili, sonrasında da Hadi İnşallah ve Kaçma Birader filmleriyle seyircinin karşısına çıkmıştı. Kaman kardeşler şimdi de Deli Aşk filmiyle beyaz perdede boy gösterecek.

 

Yönetmenliğini Murat Kaman ve Murat Dündar’ın yaptığı filmde Emrah Kaman aynı zamanda başrollerden biri. Filmin kadrosunda ise Zafer Algöz, Pelin Akil Altan, Şafak Pekdemir, Toygan Avanoğlu, Nilperi Şahinkaya, Burak Çelik, Gülhan Tekin, Muhittin Korkmaz ve Hakan Altun yer alıyor. Filmde Cem Yılmaz ve Can Yılmaz da konuk oyuncu olarak bulunuyor.

CMYLMZ Fikir Sanat & Nu Look‘un yapımcılığını üstlendiği filmin hikayesi Maraş dondurmacısı Ekrem’in sevdiği kız Neşe’nin kalbini kazanmaya çalışırken başına gelen komik olayları anlatıyor. Filmin gösterim tarihi ise 10 Mart 2017.

 

Demet Akbağ’lı Komedi “Görevimiz Tatil” İçin Geri Sayım Başladı

Bol yıldızlı "Görevimiz Tatil" ile soğuklara şifa gibi bir yaz komedisine hazır olun.

4116

Black Panther’den Türkçe Fragman

Marvel'ın merakla beklediğimiz Black Panther filminden şimdi de Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı.

42959

Wonder Woman Gösterimde

Merakla beklediğimiz Wonder Woman bugün gösterime girdi, kaçırmayın!

27790

Victoria & Abdul’den Altyazılı Fragman

Kraliçe Victoria ile Hintli bir katip olan Abdul Karim arasındaki ilginç dostluğu anlatan Victoria & Abdul filminden altyazılı fragman yayınlandı.

29096