Kingsman: Altın Çember’den Yeni Afiş Geldi

Başrollerini Colin Firth ile Taron Egerton’un paylaştığı Kingsman: Altın Çember filminden yeni afiş yayınlandı.

kingsman

Asi genç Eggsy olarak ilk filmde karşımıza çıkan Taron Egerton ile centilmen eğitmen ve ajan Harry olarak tanıdığımız Colin Firth‘ü tekrar başrollerinde izleyeceğimiz  Kingsman: Altın Çember filminde Mark Strong da Merlin rolüyle geri dönüyor. Eggsy’ye ajanların teknoloji uzmanı Ginger rolünde Halle Berry eşlik ederken, Pedro Pascal Jack rolünde bir ajan olarak karşımıza çıkacak. Filmin kötüsü olan Poppy isimli karakteri oyuncu Julianne Moore canlandırıyor. Channing Tatum devlet için çalışan gizli bir ajanı ve Jeff Bridges da ajanların yeni lideri olan Champagne adında bir karaktere hayat veriyor.

Kingsman: Altın Çember Fragman

 

Kick Ass’in yaratıcılarından Matthew Vaughn‘un senaryosunu ve yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi bir kez daha üstleneceği yıldız oyunculardan oluşan devam halkasında, Eggsy ve ajan Jack, Poppy’yi durdurmak için güç birliği yapacak. Kadrosuna 6 Grammy ödülünün yanı sıra Oscar ve Altın Küre ödüllerini de kucaklamış olan ünlü müzisyen Elton John ve eski futbolcu Vinnie Jones‘u da katan devam halkası

Kingsman: Altın Çember Vizyon Tarihi

29 Eylül 2017 tarihinde Türkiye’de vizyonda olacak.

Bu Hafta Zirve Ay Lav Yu Tuu’nun!

Sermiyan Midyat'ın yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı Ay Lav Yu Tuu, ilk hafta sonunda 130.664 seyirci tarafından izlendi ve gişenin zirvesine yerleşti.

2996

ABD’de Box Office Zirvesi Kingsman’in Oldu

Kingsman serisinin devam filmi Altın Çember ABD'de vizyona girdiği hafta sonunda elde ettiği yaklaşık 39 milyon dolarla gişenin zirvesine yerleşti.

2741

Kingsman: Altın Çember’e Son İki Gün

20th Century Fox'un yapımcılığını üstlendiği Kingsman: Altın Çember bu hafta vizyonda olacak.

5082

Kingsman: Altın Çember’den Yeni Fragman

Kingsman: Altın Çember'den 20th Century Fox yeni bir video daha yayınladı.

3122