“Kiraz Mevsimi”nden ilk fragman geldi

Yerli dramatik komedi filmi Kiraz Mevsimi'nden ilk fragman geldi.

Bir Anadolu kasabasında kendi işini kurmanın hayaliyle yaşayan Yılmaz’ın, babası ve yaşadığı coğrafya ile hayalleri arasında sıkışıp kalma hikayesini anlatan Kiraz Mevsimi’den ilk fragman geldi. Yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği filmin çekimleri Karaman’a bağlı Ermenek ilçesinde gerçekleşti.

Yapımcısı ve senaristi Ramis Tanacı’nın çocukluğundan izler barındıran dramatik komedi filmi “Kiraz Mevsimi”nde Yılmaz karakterini Taylan Güner canlandırırken, Bayram karakterine ise Tolga Demircan can veriyor. Yılmaz’ın sevgilisi İpek sevilen oyuncu Pelin Ermiş tarafından canlandırılırken, Yaşar karakteri olarak “Dondurmam Gaymak” filmiyle kitlelerin sevgilisi haline gelen rahmetli tiyatrocu Turan Özdemir karşımıza çıkacak. Yakup Yavru, Serap Oğan Eren, Serhan Süsler, Önder Yalçın, Ömer Yıldırım gibi isimleri de barındıran filmin asıl sürprizi, “Karpuz Kabuğundan Gemiler Yapmak”tan 13 yıl gibi uzun bir zaman sonra konuk oyuncu olarak kamera önüne geçecek olan İsmail Hakkı Taslak. 

Kiraz Mevsimi, 18 Mayıs‘ta sinemalarda!

Yerli komedi “Kiraz Mevsimi geliyor

Yerli dramatik komedi filmi Kiraz Mevsimi için geri sayım başladı. Yönetmenliğini Durmuş Akbulut’un üstlendiği film, yapımcısı ve senaristi Ramis Tanacı’nın çocukluğundan izler barındırıyor

3017

Son Dönemlerde Yapılan Kore Yapımı Türk Dizileri

Birbirinden güzel Kore yapımı Türk dizileri listemizi sizler için derledik iyi seyirler.

33376