Komedinin Dahi Çocuğunun Hikayesi Film Oluyor

"A Futile and Stupid Gesture"dan fragman geldi.

A-Futile-&-Stupid-Gesture

Yönetmen koltuğunu David Wain’in üstlendiği biyografik yapım “A Futile and Stupid Gesture”dan gelen fragmanda Doug Kenney’nin hayat hikayesini izleyeceğiz. National Lampoon dergisi ile yıldızı parlayan komedi dehası Doug Kenney’nin hikayesi Michael Colton ve John Aboud tarafından senaryolaştırıldı. Kadrosunda Will Forte, Domhnall Gleeson, Emmy Rossum, Matt Walsh, Natasha Lyonne, Thomas Lennon, Martin Mull ve Joel McHale gibi isimleri bulunduran “A Futile and Stupid Gesture”da Doug Kenney’yi Will Forte canlandırıyor.

“A Futile and Stupid Gesture” filmi, 1970’li ve 80li yıllarda National Lampoon dergisinin başarısı ve etkisi ile kısmen Doug Kenney tarafından denetlenmeye başlayan yeni bir medya imparatorluğuun ortaya çıkışını konu ediniyor.Bir komedyenin ortaya çıkış ve medyayı sarsışına ışık tutacak olan biyografik yapım “A Futile and Stupid Gesture“, dünya prömiyerini 24 Ocak 2018 tarihinde Sundance Film Festivali’nde yapacak.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3742

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3357

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3745

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2951