Kylo Ren’in Yeni Gemisi!

Star Wars: The Last Jedi filminden Kylo Ren'in yeni gemisinin fotoğrafları yayınlandı.

  • 168PAYLAŞIM
  • 28081OKUMA

Disney, Star Wars serisinin haklarını Lucasfilm’den satın alarak serinin devamını çekmeye karar verdiğinde hemen herkes hem çok sevindi hem de endişelendi. Serinin ilk altı filminden sonra hikayenin 30 yıl sonrasından başlayan The Force Awakens görsel açıdan tatmin edici bir iş olsa da hikaye olarak A New Hope filmine o kafar yakındı ki, sanki yeni nesil için tekrar yapılmış gibiydi. Ancak oyuncuların uyumu, eski yıldızların filme katkısı ve o evreni yeniden görmek en güzel tarafıydı. Bu yıl gelecek olan yeni serinin ikinci filminin ilk fragmanı ile heyecan seviyemiz fazlasıyla yükselmişti. Kamera arkası görüntüleri ve detaylarla yavaş yavaş Star Wars: The Last Jedi için daha da ısınmaya başladık. Son olarak karanlık tarafın yeni yüzü Kylo Ren’in ise yeni gemisinin fotoğrafları paylaşıldı.

15 Aralık 2017’de gösterime girecek olan filmin yönetmenlik koltuğunda Rian Johnson oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Benecio Del ToroKelly Marie Tran yer alıyor.

 

Star Wars Evrenine Dair Bir Belgesel: The Director and the Jedi

Rian Johnson’un Star Wars evrenine yakından bir bakış, “The Director and the Jedi” SXSW Festivali’nde seyirci ile buluştu.

3297

Bu Hafta Sinema ve Dizi Dünyasındaki Gelişmeler

Her hafta olduğu gibi bu hafta da sinema ve dizi dünyasında olan gelişmeleri sizler için derledik.

4886

Star Wars: Son Jedi 13 Aralık 2018’de Vizyonda

13 Aralık'ta vizyona girecek olan Star Wars: Last Jedi'dan gelen yeni posterler ile tarafını belirlemeye hazır mısın?

3738

Star Wars: The Last Jedi Filminden Sahneler

15 Aralık 2017'de vizyona girecek Star Wars: The Last Jedi filmindeki karakterleri ve set arkası fotoğraflarını sizin için derledik.

34892