Logan Lucky’den İlk Fragman

Steven Soderbergh'i emekliliğinden döndüren aksiyon komedi filmi Logan Lucky'den ilk fragman yayınlandı.

Steven Soderbergh‘i emekliliğinden döndüren aksiyon komedi filmi Logan Lucky‘den ilk fragman yayınlandı.

Filmin kadrosunda Channing Tatum, Adam Driver, Seth MacFarlane, Riley Keough, Katie Holmes, Katherine Waterston, Dwight Yoakam, Sebastian Stan, Brian Gleeson, Jack Quaid, Hilary Swank ve Daniel Craig yer alıyor. Traffic filmiyle 2000 yılında Oscar kazanan yönetmen uzun zaman sonra yeniden karşımıza çıkacak. Filmin senaryosunda Rebecca Blunt’ın imzası var.

 

“Erkek kardeşler Jimmy ve Clyde Logan’ın çok önemli bir amacı var; ailelerinin üzerindeki laneti kaldırmak. İkili bunun için Charlotte Motor Speedway’deki efsanevi Coca-Cola 600 yarışını hedef alır. Amaç büyük NASCAR yarışında başarılı bir soygun yapabilmektir.”

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

49119

Çukur Neslican Tay’ı unutmadı! İşte o mesaj

Show TV'nin sevilen dizisi Çukur'da dün akşam yayınlanan bölümde, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Neslican Tay unutulmadı.

5523

Sherlock devam edecek mi? Freeman açıkladı

Sherlock Holmes’un modern uyarlaması Sherlock'un yeni sezon çalışmaları belirsizliğini koruyor

5929

45-25 Kusursuz Cinayet filminden yeni fragman

Biray Dalkıran'ın yönetmenliğini üstlendiği polisiye türünde, seri cinayetlerin araştırılmasını anlatan "45-25 Kusursuz Cinayet" filminden yeni fragman geldi.

6244