Marvel’s Cloak and Dagger’dan büyüleyici afiş!

Marvel, merakla beklenen yeni süper kahraman dizisi Marvel's Cloak and Dagger için yeni bir afiş paylaştı. Freeform kanalında izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan dizi 7 Haziran’da prömiyer yapıyor

Başrollerinde iki genç yıldız Olivia Holt ve Aubrey Joseph’e yer veren dizi, beklenmedik bir şekilde yolları kesişen iki gencin hikayesini izleyecek.

Tandy Bowen geçirdiği bir trafik kazasının ardından boğulmak üzereyken Tyrone Johnson tarafından kurtarılır. Bu günden sonra farklı yerlerde farklı hayatlar sürmeye devam eden iki genç evde ve okulda aynı sorunlarla boğuşur. Tandy ve Tyrone bir noktadan sonra, birbirlerinin süper kahraman güçlerine sahip olduğunu ve bu güçler aracılığıyla birbirlerine bağlı olduklarını keşfederler. Bir araya geldikten sonra ise son derece tehlikeli düşmanlara karşı güç birliği yapmak zorunda kalırlar.

Marvel’s Cloak and Dagger’ın oyuncu kadrosunun geri kalanında Andrea Roth, Gloria Reuben, Miles Mussenden, Carl Lundstedt, Emma Lahana, Jaime Zevallos, J.D. Evermore, James Saito ve Ally Maki gibi isimler var. Joe Pokaski’nin imzasını taşıyan dizinin pilot bölümünü Gina Prince-Bythewood yönetti.