Matt Damon’ın başrolde olduğu: The Great Wall Fragmanı

Matt Damon 2015 ve 2016 senesinde bolca filmlerini gördük, şimdi de Çin Seddi’ni doğaüstü yaratıklara karşı korumaya hazırlanıyor. Yoğun film çekimlerine bir yenisi daha ekleyen Matt Damon, bu kez Çin tarihinin 135 milyon dolar bütçeyle en pahalı yapımı The Great Wall için kamera karşısına geçti. Son derece iddialı bir yapımla karşı karşıya olduğumuz aşikar. Hollywood’da tutunamasa bile […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2769OKUMA

Matt Damon 2015 ve 2016 senesinde bolca filmlerini gördük, şimdi de Çin Seddi’ni doğaüstü yaratıklara karşı korumaya hazırlanıyor. Yoğun film çekimlerine bir yenisi daha ekleyen Matt Damon, bu kez Çin tarihinin 135 milyon dolar bütçeyle en pahalı yapımı The Great Wall için kamera karşısına geçti.

Son derece iddialı bir yapımla karşı karşıya olduğumuz aşikar. Hollywood’da tutunamasa bile Çin’de büyük ilgi göreceği şimdiden belli olan film Universal ortaklığıyla geliyor. Filmde Damon’a usta aktör Willem Dafoe ve Game of Thrones’ta Oberyn Martell rolüyle gönüllere taht kuran Pedro Pascal eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise House of Flying Daggers filmiyle tanıdığımız Yimou Zhang oturuyor.

great_wall

Matt Damon’lı “Yeni Hayatlar”ın Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

Konusu ve oyuncu seçimiyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran, son Alexander Payne filmi Downsizing‘den Türkçe alt yazılı fragman yayımlandı.

3028