Ferzan Özpetek’in yeni filmi Napoli’nin Sırrı’ndan Türkçe altyazılı fragman geldi

Ferzan Özpetek'in son filmi Napoli'nin Sırrı 26 Ekim'de izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Filmin başrollerinde Özpetek‘le Karşı Pencere‘de birlikte çalışan Giovanna MezzogiornoAlessandro Borghi, Maria Pia Calzone, Luisa Ranieri ve Isabella Ferrari gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu ise Ferzan Özpetek, Gianni Romoli ve Valia Santella birlikte yazdı. Filmin müziklerini ünlü yönetmenle pek çok kez birlikte çalışan besteci Pasquale Catalano yaptı.

Gerilim türündeki film, bir kadının hayatına giren beklenmedik bir aşk ve işlenen bir suç arasında sıkışıp kalmasını konu alıyor. Adriana, Napoli’de gittiği bir partide Andrea adındaki bir adamla tanışır. Andrea, yüksek özgüvenli ve çekici bir adamdır. Geceyi Andrea ile geçiren Adriana, hayatının aşkını bulduğunu düşünür. Ancak Andrea daha sonraki buluşmaya gelmeyince genç kadını hayal kırıklığına uğratır. Hayatına geri dönen Adriana, işi dolayısıyla gizemli bir soruşturmanın ortasında kalır. Şüpheli bir cinayete kurban gitmiş bir bedeni inceleyen Adriana, bu karanlık sırrın gizemini çözmeye çalışacaktır. Özpetek, yeni filminde de insan ruhunun gizli noktalarını araştırıyor.

Cebimdeki Yabancı Filmi İçin Geri Sayım Başladı

Serra Yılmaz ilk kez yönetmen koltuğunda oturduğu bir İtalyan filminden uyarlanan "Cebimdeki Yabancı" filminin çekimleri tamamlandı.

1519