Nathan Fillion Bu Kez The Rookie Dizisinde

ABC Stüdyoları tarafından yapılan Castle dizisinden tanıdığımız ünlü aktör Nathan Fillion, The Rookie dizisi ile yeniden izleyiciyle buluşacak.

  • 33PAYLAŞIM
  • 5492OKUMA

2009-2016 seneleri arasında komedi- drama türündeki Castle dizisinde canlandırdığı Richard Castle karakteriyle tanıdığımız Nathan Fillion, bu kez komedi soslu bir suç dramasında yer alacak.

Nathon Fillion Castle Dizisindeki Rolünü Hatırlayalım:

Richard Castle ( Nathon Fillion) polisiye gizem türünde romanlar yazan ünlü bir yazardır. Yazdığı serinin son kitabında ana karakteri öldürür ve yeni bir roman yazmak için hikaye aramaya başlar. Ama yazar tıkanması denilen durumun içine düşer ve bir türlü ilham bulamaz.

Bu sırada New York Polisi tarafından çağrılır. Burada, yazdığı kitaplardan birindeki cinayetleri tamamen aynı şekilde işleyen bir katil hakkında Richard’dan yardım istenir. Richard suçlunun bulunması için oluşturulan ekibe dahil olur. Bu arada ekipteki dedektiflerden Kate Beckett ona ilham kaynağı olur ve yeni kitabını yazmaya başlar.

2009 yayınlanmaya başlayan dizi Amerika’da ortalama 10 milyonun üstünde seyirciye ulaşmıştı. Castle, sürükleyici ve mizah dolu senaryosuyla eleştirmenlerden de iyi not almıştı.

Nathon Fillion Yeni Dizisi The Rookie’nin Konusu:

The Rookie” gerçek bir yaşam hikayesinden esinlenerek ekranlara uyarlanıyor ve senaryosu Hawley tarafından kaleme alınıyor.

Fillion ise dizide Los Angeles Polis Departmanı’nın en yaşlı çaylağı John Nolan karakterine hayat verecek.
Kariyerinin zirvesinde olduğu bir anda küçük kasaba hayatını bırakarak polis olma hayalini gerçekleştirmek için Los Angeles’a taşınır. Nolan, yirmili yaşlardaki diğer çaylak polislerle çevrili tehlikeli ve öngörülemeyen yeni dünyasında bakalım nelerle karşılaşacak?

Dizinin diğer yürütücü yapımcıları Nathan Fillion, Mark Gordon, Nicholas Pepper, Michelle Chapman ve Jon Steinberg.

Sense8 İle İçindeki Kişiyi Keşfetmeye Hazır Mısın?

Birleşik Krallık, Seoul, Mumbai, Nairobi, Berlin, Mexico City, San Francisco ve Chicago’yu mesken tutacak Sense8; her bölümde farklı bir karakteri ve şehri yakından tanıtıyor.

5898

27 Yabancı Dizi Önerisi

Yeni bir yabancı dizi arayışındaysanız ve hangi yabancı diziye başlayacağınızı karar veremediyseniz, en iyi yabancı dizi önerilerini sizin için listeledik.

38567