Nereden Nereye’den Klip

28 Nisan'da vizyonda olacak Nereden Nereye filminden yeni bir şarkı ve klip yayınlandı.

Yönetmenlik koltuğunda Volkan Dönmez’in oturduğu ve yapımcılığını Insignia Yapım’ın üstlendiği, 28 Nisan’da vizyonda olacak olan komedi filmi Nereden Nereye’den yeni şarkı ve klip yayınlandı.

Rapçi Zeo Jaweed imzalı şarkının klibinde ise filmden görüntülerle beraber başrol oyuncuları Yosi Mizrahi ve İnan Ulaş Torun da yer alıyor. Nereden Nereye şarkısında, filmin konusuna dair göndermeler eğlenceli bir dille anlatıyor.

Başrollerini Sarp Levendoğlu, İnan Ulaş Torun, Yosi Mizrahi ve Hakan Bilgin’in paylaştığı film yanlışlıklar ve sakarlıklar üzerine kurulu bir durum komedisi. Filmin senaryosu ise Selim Çiprut tarafından yazıldı.

 

“Hayallerinin peşinden koşanların hikayesinin komik dille anlatıldığı Nereden Nereye’de Ejder Kalender (İnan Ulaş Torun), 25 yaşlarında en büyük ideali oyuncu olmak olan bir gençtir. Bodrum’da bir kablolu TV bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışan Ejder bir gün gazetede; en çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş’ın (Yosi Mizrahi) ünlü oyuncu Metin Leylek (Sarp Levendoğlu) ile birlikte Bodrum’daki yazlıklarına geleceği haberini okur. Hemen bir plan yapıp, hayatlarına dahil olur. Fakat aksiliklerle dolu bir gece geçirilir. Peki o sancılı gece sonunda, Ejder istediğini alabilecek midir?”

İşte bu hafta vizyona giren filmler

Sinemalarda bu hafta 9 film vizyona girdi. İşte 28 Eylül'de vizyona giren filmler.

3021

Vizyonda bu hafta: 8 yeni film gösterimde!

Hafta sonunda ikisi yerli, altısı yabancı olmak üzere toplamda sekiz yeni film gösterime giriyor.

3749

Vizyona giren filmler! (25 Mayıs 2018)

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, Türkiye'nin ilk uçak tasarımcısı ve üreticisi ulan Vecihi'nin hayatını anlatan Hürkuş ve bu filmlerle birlikte toplam 9 film bu hafta izleyiciyle buluştu. İşte haftan

3105

Bu hafta vizyona girecek filmler (17.05.2018)

Bu hafta vizyona girecek filmleri sizler için derledik (17.05.2018)

3084