Netflix Temmuz ayı programı belli oldu

Netflix Temmuz ayında farklı zevklere, kitlelere hitap eden içerikler yayınlayacak.

NETFLİX ORİJİNAL DİZİLER

Anne with an E: 2. Sezon (6/7/2018)
Anne’in sevilen, Green Gables dünyası, yeni yüzler ve aşk, kayıp ve büyümekle ilgili yürekten dersler ile çok daha büyük bir yer haline geliyor.

Good Girls (3/7/2018)
Banliyö sakini üç anne, maddi sıkıntılarından kurtulmak ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için beraber yerel bir bakkal soygunu planlarlar.

Mr. Sunshine (7/7/2018)
1871 Shinmiyangyo olayından sonra kendini ABD’de bulan genç bir çocuk, tarihi bir dönüm noktasında Kore’ye döner ve asil bir kadına aşık olur.

Amazing Interiors (20/7/2018)
Dışarıdan sıradan gibi görünebilirler. Ama bu şaşırtıcı evlerin insanın ağzını açık bırakan sırları var.

A Very Secret Service: 2. Sezon (30/7/2018)
Yükselen Soğuk Savaş gerginliğinin arasında, durumdan bihaber ajanlar bir dizi uluslararası krizi tetiklemekte ve André kendi başına bir misyon üstlenmektedir.

Samantha! (6/7/2018)
80’lerde bir çocuk star olan Samantha, tekrar gündeme gelebilmek için komik ve aptalca planlarla ünlülerin eteklerine yapışıyor.

NETFLIX FİLMLERİ

The Legacy of a Whitetail Deer Hunter (6/7/2018)

Gündemdeki haberler, popüler kültür, sosyal medya, özgün skeçler ve çok daha fazlası Joel McHale’ın sunduğu yeni haftalık komedi yorum programında bir araya geliyor.

The Skin of The Wolf (6/7/2018)
Kuzey İspanya’nın terkedilmiş bir dağ kasabasında yaşayan bir avcı, bir eş bularak yalnızlık sorununu çözmeye çalışıyor.

How It Ends (13/7/2018)
Gizemli bir felaketin ardından bir adam, hamile kız arkadaşıyla tekrar bir araya gelmek için ülkenin bir ucundan öbür ucuna tehlikeli bir yolculuğuna çıkar.

Father of the Year (20/7/2018)
İki üniversite mezunu memleketine döner ve “kimin babası diğerini döver?” gibi varsayımsal bir soru, kitlesel bir kargaşaya yol açar.

El Aviso (24/7/2018)
Arkadaşının ölümünden sonra bir matematik dehası, bir benzin istasyonunda meydana gelen ölümlerin örüntüsünü ortaya çıkarır ve bir sonraki genç kurbanı uyarmak için yola koyulur.

Extinction (24/7/2018)
Uzaylı istilası rüyaları yüzünden rahat yüzü göremeyen bir aile babası, dünya dışı bir gücün Dünya sakinlerini yok etmeye başlamasıyla en kötü kabusuyla yüzleşir.

 

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

First Team: Juventus: B Kısmı (6/7/2018)
Sezonun ikinci yarısında Juve, Şampiyonlar Ligi’nde ilerlerken bir başka lig şampiyonluğunu kazanmak için zorlu mücadeleleri sürdürmeyi umuyor.

Inside the World’s Toughest Prisons: 2. Sezon (6/7/2018)
Sezonun ikinci yarısında Juve, Şampiyonlar Ligi’nde ilerlerken bir başka lig şampiyonluğunu kazanmak için zorlu mücadeleleri sürdürmeyi umuyor.

Somebody Feed Phil: The Second Course (6/7/18)
Phil Rosenthal, dünya mutfağı yolculuğuna devam ederek Dublin, Venedik, Buenos Aires, Kopenhag, Cape Town ve New York’ta molalar veriyor.

Drug Lords: Season 2 (10/7/18)
Uyuşturucu baronları El Chapo, Jemeker Thompson, Christopher Coke ve Klaas Bruinsma para kazanmak ve yetkililerden sakınmak için korku ve şiddeti kullanıyorlar.

I am a Killer (13/7/2018)
Bu gerçek suç dizisinde, tarihin en kötü şöhretli katilleri, hikayelerini kendi ürpertici kelimeleriyle kendi bakış açılarından anlatıyorlar.

Dark Tourist (20/7/2018)
Gazeteci David Farrier, nükleer bir göl ve lanetli bir orman gibi dünya üzerindeki sıra dışı ve genellikle dehşet verici turistik yerleri ziyaret ediyor.

The Bleeding Edge (27/7/2018)
Bu çığır açan belgesel, Amerika’nın kar güdümlü milyar dolarlık tıbbi cihaz endüstrisinin hastaları günlük olarak nasıl riske attığını araştırıyor.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2597

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3213

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2776

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3080