Netflix’in Danimarka Yapımı The Rain Gösterime Giriyor

Netflix’in Danimarka’da yaptığı ilk orijinal dizisi The Rain’den ilk fragman görücüye çıktı. Bilim kurgu türündeki dizi, 2018’de tüm dünyayla aynı anda Netflix platformunda gösterime girecek.

  • 5PAYLAŞIM
  • 788OKUMA
The-Rain

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekranlara gelmeye hazırlanan The Rain, yağmurla yayıldıktan sonra İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüstün kurtulmayı başaran iki kardeşin hikayesini ele alıyor.

Danimarkalı iki kardeş, yaşamlarını sürdürebilecekleri bir yer bulabilme umuduyla zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi bir şekilde hayatta kalmayı başaran diğer gençlerle karşılan iki kardeş, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa atılırlar. Yeni hayatlarında istedikleri kişi olmakta özgür olduklarını düşünen gençler, yalnızca geride bıraktıkları dünyada var olduğunu zannettikleri aşk, kıskançlık ve yaşlanma gibi birçok sorunun kıyamet sonrasında bile var olduğunu keşfederler.

The Rain’in başlıca rollerinde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke yer alıyor.

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

420

Netflix’in yeni korku dizisi Ghoul’dan fragman geldi

Netflix’te yayınlanacak Hint korku dizisi Ghoul’a ilk bakış!

560

Disenchanment tanıtım fragmanı yayınladı

Simpsonlar'ın yaratıcısı Matt Groenling'in yeni projesi Disenchanment'ın fragmanı yayınladı. 10 bölümden oluşacak yetişkin komedi dizisi Netflix'te yayınlanacak

756

Netflix Temmuz ayı programı belli oldu

Netflix Temmuz ayında farklı zevklere, kitlelere hitap eden içerikler yayınlayacak.

1190