Netflix’in Danimarka Yapımı The Rain Gösterime Giriyor

Netflix’in Danimarka’da yaptığı ilk orijinal dizisi The Rain’den ilk fragman görücüye çıktı. Bilim kurgu türündeki dizi, 2018’de tüm dünyayla aynı anda Netflix platformunda gösterime girecek.

  • 3PAYLAŞIM
  • 504OKUMA
The-Rain

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekranlara gelmeye hazırlanan The Rain, yağmurla yayıldıktan sonra İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüstün kurtulmayı başaran iki kardeşin hikayesini ele alıyor.

Danimarkalı iki kardeş, yaşamlarını sürdürebilecekleri bir yer bulabilme umuduyla zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi bir şekilde hayatta kalmayı başaran diğer gençlerle karşılan iki kardeş, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa atılırlar. Yeni hayatlarında istedikleri kişi olmakta özgür olduklarını düşünen gençler, yalnızca geride bıraktıkları dünyada var olduğunu zannettikleri aşk, kıskançlık ve yaşlanma gibi birçok sorunun kıyamet sonrasında bile var olduğunu keşfederler.

The Rain’in başlıca rollerinde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke yer alıyor.

Netflix’in Ruh Avcısı dizisinden özel video

Netflix’in yeni dizisi Ruh Avcısı’ndan psikoloji ve adli tıbbın doğuşu ile ilgili özel bir video paylaşıldı

126

Netflix ile Cannes arasında kılıçlar çekildi!

Cannes Film Festivali'nin Netflix filmlerini yarışma dışı bırakmasına Netflix'ten cevap gecikmedi.

389

Çayınız kahveniz hazır mı? Bu dizileri mutlaka izlemeniz gerekiyor…

Hayatımıza adeta bir nimet gibi giren Netflix’i seviyoruz. Kimi zaman kendimizi ekran başından alamayıp sonunda bilgisayara ya da tablete sarılmış bir şekilde bile buluyoruz.

3115

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’ne özel 7 Netflix önerisi

Netflix’in 2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü için özel olarak seçtiği yapımlar için sizleri şöyle alalım.

1019