Netflix’in Danimarka Yapımı The Rain Gösterime Giriyor

Netflix’in Danimarka’da yaptığı ilk orijinal dizisi The Rain’den ilk fragman görücüye çıktı. Bilim kurgu türündeki dizi, 2018’de tüm dünyayla aynı anda Netflix platformunda gösterime girecek.

  • 17PAYLAŞIM
  • 2842OKUMA
The-Rain

Jannik Tai Mosholt, Esben Toft Jacobsen ve Christian Potalivo’nun imzasıyla ekranlara gelmeye hazırlanan The Rain, yağmurla yayıldıktan sonra İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüstün kurtulmayı başaran iki kardeşin hikayesini ele alıyor.

Danimarkalı iki kardeş, yaşamlarını sürdürebilecekleri bir yer bulabilme umuduyla zorlu bir yolculuğa çıkarlar. Kendileri gibi bir şekilde hayatta kalmayı başaran diğer gençlerle karşılan iki kardeş, İskandinavya’nın geri kalanında bir hayat belirtisi aramak üzere tehlikeli bir yolculuğa atılırlar. Yeni hayatlarında istedikleri kişi olmakta özgür olduklarını düşünen gençler, yalnızca geride bıraktıkları dünyada var olduğunu zannettikleri aşk, kıskançlık ve yaşlanma gibi birçok sorunun kıyamet sonrasında bile var olduğunu keşfederler.

The Rain’in başlıca rollerinde Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke yer alıyor.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2492

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3108

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2702

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3007