Netflix’in yeni korku dizisi Ghoul’dan fragman geldi

Netflix’te yayınlanacak Hint korku dizisi Ghoul’a ilk bakış!

Netflix’in Hint yapımı korku dizisi Ghoul’un ilk fragmanı görücüye çıktı. Üç bölüm halinde izleyiciyle buluşmaya hazırlanan dizi Ağustos sonunda Netflix’teki yerini alacak.

Ghoul’un yapımcı kadrosunda başı Paranormal Activity, Kapan (Get Out), Ruhlar Bögesi(Insidious) ve Arınma Gecesi (The Purge) gibi hit filmlerde imzası bulunan Jason Blumçekiyor. Dizinin prodüksiyonunu Blumhouse, Phantom Films ve Ivanhoe şirketleri üstleniyor.

“Bu dünyadaki iblislerle baş edebilirsiniz, peki bu dünyadan olmayanlarla?” cümlesiyle yola çıkan Ghoul, ücra bir askeri sorgulama merkezine getirilen bir mahkumun öyküsünü ele alıyor. Bu süreçte kendisini sorgulayanların en utanç verici sırlarını açığa çıkaran mahkum, şartları kendi lehine çevirecektir.

Başrolünde Radhika Apte’nin boy gösterdiği Ghoul, 24 Ağustos’ta Netflix’te prömiyer yapıyor.

Netflix Hint yapımı ilk dizisi Sacred Games de geçtiğimiz hafta yayınlamıştı. Suç ve gerilim türündeki dizinin başrolünde de Radhika Apte yer alıyor.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2506

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3112

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2706

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3010