Netflix’te Mayıs ayında neler var?

Mayıs ayında Netflix'de yer alan diziler, filmler ve belgeseller...

ORİJİNAL DİZİLER

THE RAIN
1. Sezon- 04/05/18
Bir İskandinav gerilim dizisi: Acımasız bir virüs, nüfusun çoğunu yok ettikten sonra, iki genç kardeş güvenlikleri için tehlikeli bir arayışa başlar.

A LITTLE HELP WITH CAROL BURNETT
04/05/18
Komedi ikonu Carol Burnett ekranlara geri dönerken çocuklardan kurulu jürisi lafını esirgemeden yetişkinlere ve ünlü konuklara sorunlarını çözmelerinde yardım ediyor.

DEAR WHITE PEOPLE: VOLUME 2
04/05/18
Romantik ikilemler, bir sosyal medya trolü ve Armstrong-Parker House’daki büyük değişiklikler Sam, Lionel ve arkadaşlarını kırılma noktasına itiyor.

MOB PSYCHO 100 1. Sezon
22/05/18
Bir örgüt, alçakça bir amaç için Esperleri toplamaktadır. Güçlü psişik güçlere sahip olan Mob ise sadece kendi hayatının başkahramanı olmak ister.

THE TOYS THAT MADE US  2. Sezon
25/05/18
Yeni sezonda Star Trek, Transformers, LEGO ve Hello Kitty yer alıyor.

UNBREAKABLE KIMMY SCHMIDT
4. Sezon – 30/05/18
Kimmy teknik bir iş bulur. Titus, Mikey’i etkilemek için bir TV şovuna sahip gibi davranır ve Jacqueline de bir yetenek bulma ajansı kurar.

FAUDA
2. Sezon   24/05/18
Doron, intikam almak için onu hedef alan bir militanın gizli bir plan başlatmasıyla eski gizli birimi ile tekrar ekip kuruyor.

NETFLİX FİLMLERİ
CARGO
18/05/18
Şiddetli bir pandeminin ardından kırsal Avustralya’da bulunan enfekte olmuş bir baba, umutsuz bir şekilde bebeğine yeni bir ev ve onu kendi değişen doğasından korumak için bir yol arıyor.

IBIZA
25/05/18
Harper’ın en iyi iki arkadaşı Barselona’ya yaptıkları iş seyahatinde bir araya geldiğinde ateşli bir DJ’e aşık olur.

MANHUNT
04/05/18
Üzerine alçakça bir suç atılan Çinli bir ilaç sektörü avukatı, tehlikeli bir kurumsal komployu durdurmak için zeki bir Japon dedektifle iş birliği yapar.

CATCHING FEELINGS
18/05/18
Bir Johannesburg profesörü ve gazeteci karısı, ünlü, zorlayıcı bir yazarın hayatlarına girmesiyle ilişkilerini yeni yollarla test ediyor

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ
END GAME
04/05/18
Akademi ödüllü film yapımcıları Rob Epstein ve Jeffrey Friedman’ın yönettiği End Game, hayatın ve ölümün son noktasında çalışan vizyoner tıp pratisyenlerini takip eden samimi bir vérité tarzı belgesel ile düşüncemizi değiştirmeye adanmışlar.

EXPLAINED
23/05/18
Bu dizi, toplumsal sorunlardan cinsiyetler arasındaki farktan, jeopolitik politikalara kadar hayatımızı etkileyen güncel konuları gündeme getiriyor.

EVIL GENIUS: THE TRUE STORY OF AMERICA’S MOST DIABOLICAL BANK HEIST
11/05/18
Bu belgesel-serisi, bir bankayı soygununda boynuna asılan bir bomba tarafından öldürülen bir pizzacı adamın gerçek hikayesini araştırıyor.

 

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

1341

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

1824

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

1617

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

1894