Netflix’ten Okja

Devasa hayvan Okja’yı ilk defa görme fırsatı yakalayacağımız Netflix filminden altyazılı fragman yayınlandı.

Yönetmen Bong Joon Ho’nun yarattığı dünyanın kalbine oturan devasa hayvan Okja’yı ilk defa görme fırsatı yakalayacağımız Netflix filminden altyazılı fragman yayınlandı. Film aynı zamanda 70. Cannes Film Festivali’nde Altın Palmiye için yarışacak filmlerden biri durumunda.

 

İlk gösterimini Cannes’da yapacak olan film Snowpiercer ve The Host gibi yapımlarıyla dikkat çeken Bong Joon-Ho’yu yönetmen koltuğuna oturtuyor. Filmin başrollerinde ödüllü oyuncu Tilda Swinton dışında Jake Gyllenhaal, Paul Dano, Giancarlo Esposito, Steven Yeun ve Lily Collins yer alıyor. Filmin senaryosu ise Michael Fassbender’lı Frank’e imzasını atan Jon Ronson‘a ait.

“Netflix yapımı film en yakın arkadaşı olan dev hayvan Okja’yı çok uluslu hayvan şirketinin kaçırmasını engellemek için her şeyini riske atacak genç bir kızın hikayesine odaklanıyor.”

Okja 28 Haziran’da sadece Netflix’te olacak.

HBO’ya yeni dizi geliyor!

Geçmiş yıllarda çokça yankı uyandıran ‘Love’ filminin senaristiLesley Arfin ile Skate Kitchen filminin yönetmeni Crystal Moselle HBO’ya diziyapıyor.

2674

Çağatay Ulusoy’un Netflix dizisi ertelendi!

Netflix'in ilk Türk dizisi 'Hakan: Muhafız'ın (The Protector), Eylül ayında yayına girmesi beklenirken, Netflix yetkilileri diziyi beğenmediği için ertelendi.

3325

Netflix filmi The Angel’den fragman geldi

Netflix'in yeni filmi, başrolünde Marwan Kenzari'nin oynadığı The Angel'den fragman geldi

2856

Extinction’dan fragman

Ant-man filmlerinde de yer alan Michael Peña’nın yeni filmi Extinction'dan fragman geldi.

3175