Only The Brave Filminin Vizyon Tarihi Yaklaşıyor

Gerçek hayattan uyarlanan "Only The Brave" (Korkusuzlar) filmi 8 Aralık 2017'de vizyona giriyor.

2013 yılında yaşanan ve onlarca kişinin yanında itfaiyecilerin de hayatına mal olan Yarnell Tepesi Yangını’nı ele alan “Only The Brave“, bir nevi belgesel niteliğinde.

Yönetmenliğini Joseph Kosinski‘nin üstlendiği yüksek bütçeli dramatik yapımın gerçek hayattan uyarlanan senaryosu ise Eric Singer ve Ken Nolan ikilisine ait.

Filmin oldukça geniş oyuncu kadrosunda başı çekenler ise Jennifer Connelly, Miles Teller, James Badge Dale, Josh Brolin, Taylor Kitsch, Jeff Bridge, Andie MacDowell, Geoff Stults ve Ben Hardy.

Only The Brave(Korkusuzlar) Filminin Konusu:

2013’te Arizona eyaletinin Prescott bölgesine bağlı Granite Mountain Hotshots’ta korkunç bir yangın başlar. Kısa sürede iyice yayılan yangın birçok hayatı tehdit etmektedir. Yangınla mücadele için Granite Mountain Hotshots yangın departmanında çalışan 19 itfaiyeci göreve başlarlar. Ancak yangınla mücadele oldukça zorludur. Herkesin kaçmaya çalıştığı mücadeleye koşar adım ilerleyen itfaiye ekibi, sevdiklerini, ailelerini ve komşularını koruyabilmek için kendi hayatlarını kaybetme riskiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.

8 Aralık 2017’de Vizyona Girecek “Only The Brave” Filminin Fragmanı:

Vizyon Filmleri – 8 Aralık 2017

8 Aralık 2017'de gösterime girecek olan 8 filmi sizler için derledik. İşte haftanın filmleri...

3171