Organize İşler Beyazperdeye Dönüyor

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

organize-isler

Cem Yılmaz, Organize İşler 2’de Rol Alacak İddiası

Vizyona girdiği 2005 yılında büyük beğeni toplayan yerli komedi Organize İşler’in devam halkası kadrosuna Ata Demirer’in dahil olmasının ardından filmde Cem Yılmaz’ın da rol alabileceği belirtiliyor.

Organize-İşler

Hırsızlar, dolandırıcılar ve onların kurbanı masum insanlar arasındaki olayların anlatıldığı ilk filmde kamera karşısına geçen Yılmaz Erdoğan’ın Organize İşler 2’de de rol alması bekleniyor.

İki yıldır film çekmeyen Yılmaz Erdoğan, nihayet sessizliğini bozuyor. Usta yönetmen, 2005 yapımı ‘Organize İşler’in devam filmi “Organize İşler 2” filmiyle beyazperdeye dönüş yapıyor.

Kadro Yine Çok Güçlü

2005’te gösterime giren ve 2 milyon 618 bin kişinin izlediği “Organize İşler”in devam filminde yine çok güçlü isimler yer alıyor. İlkinde Tolga Çevik, Demet Akbağ, Cem Yılmaz ve Özgü Namal gibi isimlerin rol aldığı film kadrosunu koruyacak. “Organize İşler 2” nin kadrosuna yer alacak diğer bir usta isim ise Ata Demirer.

Film, İstanbul, Muğla ve İzmir başta olmak üzere beş farklı şehirde çekilecek.

“Organize İşler”, filminde bir grup dolandırıcının eğlenceli maceraları anlatılıyordu. Cem Yılmaz ise Müslüm Durmazel adlı bir mafya babasını canlandırmıştı.

“Organize İşler 2″de kamera arkası yıldız kaynıyor

"Organize İşler 2" çekimleri sürerken, kamera arkası videosu da geldi.

3392

Organize İşler 2’nin çekimleri başladı

Yılmaz Erdoğan'ın yazıp ve yönettiği Organize İşler'in devam filmi Organize İşler 2'nin çekimleri başladı.

4116

Ata Demirer’den yeni film müjdesi

En son Ocak 2017'de vizyona giren "Olanlar Oldu" filminin ardından Ata Demirer, yeni filmi "Hedefim Sensin"in müjdesini hayranlarına verdi.

2349

Arif v 216 yeniden vizyona giriyor

Cem Yılmaz'ın G.O.R.A ve A.R.O.G filmlerinden tanıdığımı Arif ve Robot 216'nın macerasını anlattığı Arif v 216, yeniden vizyona giriyor.

2821