Oscar Adayı Nelyubov Vizyona Giriyor

Rusya tarafından Oscar aday adayı olarak gösterilen filmi Sevgisiz, boşanma arefesindeki Zhenya ile Boris'in, çocukları Alyosha'nın ortadan kaybolduktan sonra yaşadıklarını konu ediniyor.

Nelyubov

Leviathan ile adını tüm dünyaya duyuran Elena, Izgnanie (Sürgün), Vozvrashchenie (Dönüş) filmlerinin yönetmeni Andrey Zvyagintsev Sevgisiz ile yine Rusya’nın modern tarihine ve onun aile yapısına odaklanıyor.

Cannes’tan, “Jüri Özel Ödülü”yle dönen Loveless/ Nelyubov (Sevgisiz) Rus toplumunun komünizm sonrası yaşadığı komünizme ait ne varsa yok sayma psikolojisini de bize çok iyi yansıtıyor. Ayrıca günümüz insanına eleştirileri de ince ince göndermeden geri kalmıyor. Zhenya’nın sürekli sosyal medyaya ve telefona yapışık yaşaması, aileler arasında azalan iletişimlerinin temeline yerleştiriliyor.

Nelyubov Filminin Konusu:

Zhenya ve Boris, bıkkınlık, nefret ve karşılıklı suçlamalarla tükenen evliliklerini sonlandırmak üzeredir. Boşanma işlemlerini başlatmadan çok önce hayatlarına birileri giren ikili yeni bir başlangıç yapmak için sabırsızdır; ta ki tartışmalarından birine kulak misafiri olan 12 yaşındaki oğulları Alyosha ortadan kayboluncaya kadar.

Nelyubov Filminin Fragmanı:Nelyubov 26 Ocak 2018’de vizyona giriyor.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3539

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3206

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3549

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2793