Oscar Kadrolu The Mercy Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

9 Şubat 2018’de vizyona girecek olan ve gerçek bir hayat öyküsünden uyarlanan The Mercy’den ilk fragman yayınlandı.

the-mercy

Arka Bahçe (The Constant Gardener) filmiyle Oscar Ödülü kazanan Rachel Weisz ve Zoraki Kral (The King’s Speech) filmiyle Oscar kazanan Colin Firth’ün kadroda olduğu The Mercy, 2018’in iddialı filmlerinden biri olacak gibi gözüküyor.

1968 yılında düzenlenen Golden Globe Race isimli yelkenli yarışına katılan Donald Crowhurst’un hikayesinin anlatıldığı filmde bir adamın çıktığı yolculuk boyunca yaşadığı tecrübeler ve bu esnada ailesinin yaşadığı olaylar anlatılıyor.

the-mercy

The Mercy Filminin Konusu:

1968 yılında düzenlenen ve dünya çevresinde ilk solo yelken yarışı olan Golden Globe Race, trajik bir olaya sahne olmuştu. Batmakta olan işini kurtarmanın yolunu yarışı kazanmak ve para ödülünü almakta gören Crowhurst, yarışta kestirmeden gitmek için bir plan yapmıştı. Yolculuğun erken safhalarında zorluklarla karşılaşan iş adamı, yanlış rotalar bildirerek, dünya çevresinde tam bir dönüşü tamamlamadan bitiş noktasına ulaşmaya çalıştı. Gizlice rotasını terk eden Crowhurst’ün ardında bıraktığı kanıtlar, okyanusta tek başına kalmanın onu delirttiği ve intihara sürüklediği yönünde olmuştu.

The Mercy Filminin Fragmanı:
İzleyicileri 60’lı yılların sonuna ve denizin ortasına doğru yolculuğa çıkaracak filmin yönetmen koltuğunda ise bir başka biyografi filmi olan ve Stephen Hawking’in hayatını anlatan Her Şeyin Teorisi (The Theory of Everything) filmiyle büyük beğeni toplayan James Marsh oturuyor.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3745

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3360

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3745

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

2951