Pablo Escobar’ı Sevmek’ten fragman geldi

Dünyanın en ünlü uyuşturucu baronu Pablo Escobar'ın hayatını anlatan Loving Pablo filminden Türkçe alt yazılı fragman geldi.

  • 11PAYLAŞIM
  • 1726OKUMA

Gazeteci Virginia Vallejo, dünyanın en büyük uyuşturucu kartellerinden biri olan Kolombiyalı Pablo Escobar’la aşk yaşar. Ancak Escobar, 80’li yıllarda Kolombiya’nın zordaki insanlarının hayatını iyileştirme çabaları ile ün kazansa da, Virginia ilişkileri ilerledikçe Escobar’ın Kolombiya’daki suç imparatorluğunu kontrol ettiğini ve uyuşturucuyu tüm ABD’ye yaydığını anlamaya başlar. Başkan Belisario Betancur ABD ile işbirliği yaparak Escobar’ı durdurmak için bir savaş başlatır. Kariyeri ve itibarı Escobar tarafından yok edilen Virginia ise narkotik ajanı Shepard’ın Escobar’ı durdurmasına yardım etmeyi göze alacaktır.

Başrolünde İhtiyarlara Yer Yok filmindeki performansıyla En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görülen Javier Bardem ve Penelope Cruz’un olduğu filmin kadrosunda Peter Sarsgaard, Julieth Restrepo, Oscar Jaenada ve David Valencia gibi isimler yer alıyor. Virginia Vallejo’nun Loving Pablo, Hating Escobar kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryasonu, yönetmen koltuğunda oturan Fernando León de Aranoa kaleme alıyor.

Merakla beklenen Pablo Escobar’ı Sevmek filmi ülkemizde 20 Temmuz 2018 tarihinde izleyicisiyle buluşacak.