Pokemon Yeni Filmiyle Geliyor

Uzun yıllardır devam eden ve büyük bir hayran kitlesine sahip olan Pokemon’dan yeni bir film geliyor.

  • 18PAYLAŞIM
  • 2905OKUMA

Son olarak Pokemon GO oyunu ile dünyada yine çok büyük ses getiren ve uzun yıllardır devam eden Pokemon çizgi dizisinden yeni bir film geliyor, filmin adı ise Pokemon: I Choose You!. Gerçek oyuncular ile gelecek animasyon filmin dedikodusu devam ederken bu film bildiğimiz gibi yine tamamen çizgi film şeklinde olacak.

Filmin en dikkat çekici noktası ise hikayenin başına dönüyor olması, yani Ash ile Pikachu’nun  tanışma anından başlayan bir hikaye ile gelecek olan film ikilinin dostluklarını temel alarak inşa ediliyor. Ancak ilk sezonlarında gördüğümüz farklı Pokemon’ların dışında diğer sezonlarda ortaya çıkan farklı nesil Pokemon’ları da filmde göreceğiz. Hikaye anlamında bizleri eskiye götürecek olan filmde aynı zamanda yeni bir dünya da keşfetme şansını yakalayacağız. Özellikle dizinin tüm sezonlarını takip edemeyenler ve Pokemon sevenler için şahane bir fırsat.

Tek korkumuz filmin Türkiye’de gösterime girip giremeyeceği konusunda. Dünya’da 5 Kasım’da vizyona girecek olan filmi umuyoruz bizler de beyaz perdede görebiliriz.

Pokemon: I Choose You! Fragman