Resident Evil: Son Bölüm’den etkileyici fragman

Capcom’un bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan serisi 1 milyar dolar hasılata ulaştı. Devam halkası Resident Evil: Son Bölüm’den fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğunda bir kez daha Paul W.S. Anderson var. Filmin başrolünde elbetteki, artık bu filmler bütünleşmiş Milla Jovovich var. Güzel oyuncuya Ruby Rose, Ali Larter, William Levy, Shawn Roberts, Iain Glen gibi isimler eşlik ediyor. Resident […]

  • 17PAYLAŞIM
  • 2758OKUMA

Capcom’un bilgisayar oyunundan beyazperdeye uyarlanan serisi 1 milyar dolar hasılata ulaştı. Devam halkası Resident Evil: Son Bölüm’den fragman yayınlandı. Yönetmen koltuğunda bir kez daha Paul W.S. Anderson var. Filmin başrolünde elbetteki, artık bu filmler bütünleşmiş Milla Jovovich var. Güzel oyuncuya Ruby Rose, Ali Larter, William Levy, Shawn Roberts, Iain Glen gibi isimler eşlik ediyor.

Resident Evil 5: İntikam’da bıraktığımız olayların hemen ardından, Alice’i (Milla Jovovich) insanlığın zombilere karşı verdiği savaştan sağ olarak kurtulan tek kişi olarak görürüz. Alice, şimdi kabusun başladığı yer;Racoon Şehri’ndeki Kovan’a geri dönmek zorundadır. Umbrella Şirketi, kıyametten kurtulan son kişileri de yok etmek amacıyla Racoon Şehri’nde güçlerini son kez toplamaktadır.

Film ülkemizde 3 Şubat 2016’da vizyona giriyor.