Robert Pattinson’lı “Damsel”dan Fragman Var!

Western filmi Damsel'dan fragman yayınlandı.

Western filmi Damsel’dan fragman yayınlandı. Başrollerine “Alacakaranlık” ile parlayan kariyerine birbirinden başarılı filmleri dolduran Robert Pattinson ve “Alice Harikalar Diyarında” ile ünlenen Mia Wasikowska’yı yerleştiren film, western esintileri taşıyan bir komedi olarak öne çıkıyor.

Varlıklı bir adam olan Samuel Alabaster, Amerika’nın batısına doğru yolculuk etmektedir. Amacı ise hayallerinin kadını olan Penelope’nin yanına gidip onunla evlenebilmektir. Samuel Vahşi Batı’yı, Parson Henry adındaki bir sarhoşla ve Butterscotch adlı minyatür bir atla geçerken, basit bir amaçla çıkılan bu yolculuk yön değiştirir. Samuel’in batıya yolculuğu sırasında kahraman, kötü adam ve hanımefendi kalıplarının çizgileri bulanıklaşmaya başlar…

Yönetmen koltuğunu ve senaryosunu Nathan Zellner ve David Zellner ikilisinin üstlendiği western komedide Robert Forster, Nathan Zellner ve Joseph Biligiere de yer alıyor. Zellner kardeşlerin elinde yeniden ön cephelere taşınan western komedi, ikilinin stili olan öngörülemezliğini, kendilerine özgü mizah anlayışını ve özgün insancıllığı taşıyor. “Damsel” 22 Haziran’da Amerika’da vizyona girecek.