Rodriguez Hızlı ve Öfkeli’de Devam Edecek Mi?

Hızlı ve Öfkeli serisinde Letty karakterini canlandıran Michelle Rodriguez, yeni filmde yer alıp almayacağı hakkında açıklamalarda bulundu.

  • 21PAYLAŞIM
  • 3469OKUMA

Michelle Rodriguez, Hızlı ve Öfkeli serisi ile ilgili olarak daha önce sosyal medya üzerinden “Umarım serinin bir sonraki devam halkasında kadınlara daha çok yer vermeyi düşünürler” şeklinde bir açıklamada bulunmuştu.

Rodriguez, The Hollywood Reporter‘a yaptığı açıklamada, rol arkadaşı Dom karakterini canlandıran ünlü oyuncu Vin Diesel’ın de kendisini seride kalmam için ikna edebileceğini söyledi. Başarılı aktrisin açıklamalarından en dikkat çekici bölüm ise şöyle:   Vin Diesel beni ikna etmenin bir yolunu bulacaktır diye düşünüyorum. Ben bazı durumların olmasını kabul etmiyorum. Ancak Diesel de ekipten ayrılmamı kabul etmiyor. O istediğini almayı bilen birisi ve eminim beni ikna edecektir.” 

Vin Diesel’den heyecanlandıran paylaşım! Brain geri mi dönüyor

Hızlı ve Öfkeli 9'un çekilmleri tüm hızıyla devam ederken, Vin Diesel'in Paul Walker'ın kardeşiyle olan fotoğrafı sosyal medyada paylaşması gündem oldu.

51839

“Hızlı ve Öfkeli” Spin-off filmi “Hobbs and Shaw”un çekimleri başladı!

Dwayne Johnson ve Jason Statham'ı tekrar buluşturan "Hobbs and Shaw"un çekimlerine başlandı

3224

Hızlı ve Öfkeli Netflix’te dizi olarak uyarlanıyor

Gişe rekortmeni Hızlı ve Öfkeli serisi (Fast & Furious), Netflix tarafından dizi formatında ekranlara taşınmaya hazırlanıyor

2783

Hızlı ve Öfkeli Vizyonda

Hızlı ve Öfkeli serisi sekizinci filmiyle vizyonda, bu aksiyon dolu filmi kaçırmayın!

21389