Ron Howard Çekimlere Başladı

Han Solo filminin yeni yönetmeni Ron Howard çekimlere başladı.

Han Solo’nun gençlik yıllarına odaklanacak olan Star Wars filminin yönetmenlik koltuğunda oturan ve daha önce The Lego Movie ile karşımıza çıkan Phil Lord ve Christopher Miller ikilisinin filmin yönetmenliğinden ayrılması sonrası filmin dümenine Ron Howard’ın geçtiği Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy tarafından açıklanmıştı. İkili ile filmin yapımcıları ve stüdyo arasında olan farklı bakış açılarından dolayı bu ayrılığın olduğu bilgisi verilmişti. Ve Ron Howard remi olarak çekimlere başladığını kendi Twitter hesabından duyurdu. Setten fotoğraf paylaşan deneyimli yönetmenin elinden çıkacak Star Wars hikayesi için gerçekten merak içindeyiz!

https://twitter.com/RealRonHoward/status/880519590287216640/photo/1

Filmin başrolünde, Han Solo karakterini canlandıracak olan Alden Ehrenreich var. Başarılı aktör Woody Harrelson, Han Solo’nun akıl hocası olarak filmde yer alacak. Game of Thrones ile kariyerini tepelere çıkaran Emilia Clarke da kadroda yer alıyor.

 

Han Solo, açılışını $83,3 milyonla gişenin birinci sırasında gerçekleştirdi

Star Wars evreninde geçen ikinci spin-off film Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi, vizyondaki ilk üç gününde beklentilerin altında kalarak $83,3 milyon hasılat elde etti.

2391

Star Wars düellosuna Owen Wilson efekti!

Owen Wilson'ın sesi ışın kılıçlarını şenlendiriyor.

2373

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi”nde kimler var?

Star Wars'ın yeni filmi Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi'nde karakterlerin posterleri yayınlandı.

2839

Solo: The Han Solo Star Wars Story 25 Mayıs 2018’de Vizyonda

Star Wars'un ikonik kahramanının köklerine dönen "Solo: A Star Wars Story"den ilk fragman yayınlandı.

3924