Ryan Gosling’den Blade Runner Açıklaması

Blade Runner 2049 filminin başrollerinden biri olan Ryan Gosling film hakkında açıklamalarda bulundu.

Ryan Gosling yer aldığı yeni filmi hakkında ilgi çekici açıklamalarda bulun. Gosling; “Blade Runner filmi hayatımdaki ilklerden biri. Film bittiğinde ne hissedeceğimi anlayamamıştım. Kahraman ve hain arasında çok ince bir çizgi vardı. Blade Runner bir kahraman filmi değildi. “Oldukça yoğun teması olan filmden yıllar içinde bir çok yeni sinema yapımı yararlandı ancak asla filmin ruhunu yaşatmayı başarabilen olmadı. Bu dünyaya girebildiğim için kendimi oldukça şanslı hissettim” dedi. Gosling, Harrison Ford ile çalışmanın nasıl olduğundan da bahsetti “Filmde yer almanın en iyi kısmı ise Star Wars ve Indiana Jones filmlerindeki adam ile çalışmak oldu” dedi.

30 yıl sonra devam filmiyle yeniden buluşacağımız Blade Runner’da LAPD memuru K’yı Ryan Gosling,  Rick Deckard’ı Harrison Ford canlandırıyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Robin Wright, Ana de Armas, Carla Juri, Mackenzie Davis, Barkhad Abdi, David Dastmalchian, Hiam Abbass, Lennie James ve Dave Bautista bulunuyor.

Blade Runner 2049 Fragman

 

Filmin yönetmenliğini Denis Villeneuve üstlenirken filmin senaryosunda ise Hampton Fancher ve Michael Green imzası var. Film, ilki gibi Philip K. Dick’in romanını temel alacak.

Blade Runner Vizyon Tarihi

Blade Runner 2049 ülkemizde 6 Ekim 2017’de vizyonda olacak.

 

Ryan Gosling’li “Ay’da İlk İnsan”dan altyazılı fragman

Ryan Gosling'li "Ay'da İlk İnsan" filminden altyazılı fragman yayınlandı. 

2671

Ryan Gosling’in başrollüğünde First Man’den ilk fragman geldi!

Başrolünde Ryan Gosling'in yer aldığı uzun zamandır merakla beklenen First Man'den ilk fragman yayınlandı

2559

2018 Oscar Ödüllerini kazananlar belli oldu

2018 Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles'taki Dolby Tiyatrosu'nda, Jimmy Kimmel'in sunumuyla gerçekleştirilen 90. Oscar Ödül Töreni'nde kırmızı halı rüzgarından sonra Oscar kazananlar da açı

2811

Florida Film Eleştirmenleri’nin Tercihi Dunkirk

Florida Film Eleştirmenleri Birliği yılın en iyi filmi olarak Dunkirk’ü seçti.

2965