Schwarzenegger Aftermath İle Dönüyor

Arnold Schwarzenegger yeni filmi Aftermath ile 7 Nisan’da bizlerle buluşacak.

Efsane aktör Arnold Schwarzenegger uzun zaman sonra yeniden sinema severler ile buluşacak. Açıkçası Terminatör, Predator gibi filmlerle adını sinema tarihine bir klişe olacak ama, altın harflerle yazdıran bu büyük aktörün yeni filmini biz merakla bekliyoruz. Filmde ayrıca Maggie Grace ve Scott McNairy de yer alıyor. Ayrıca filmin yapımcılarından biri de usta yönetmen Darren Aronofsky. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Elliot Lester oturuyor.

Filmin konusu ise dikkat çekici, ayrıca fragman da bizi bir hayli meraklandırıyor.

“2002 yılında gerçekleşen bir uçak kazasında hem eşini hem de kızını kaybeden Roman, kazadan 478 gün sonra olayı çözüme kavuşturmaya çalışıyor. Havada iki uçağın çarpışması sonucu gerçekleşen kazada sorumlu olan hava trafiği sorumlusu Jake Bonanas’tan intikamını almak isteyen Roman’ın hikayesi filmin konusunu oluşturuyor.”

Aronofsky’nin Son Filmi Mother! Gösterimde

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filmi vizyonda.

2930

Tartışılan Mother! Filminden Müthiş Poster!

Jennifer Lawrence ve Javier Bardem‘ın başrollerini paylaştığı Mother! filminden yeni poster geldi.

3609

Megan Colligan: Mother! İle Farklı Bir İş Ortaya Koyduk

Darren Aronofsky’nin yeni filmi Mother!’ın yapım şirketi Paramount yöneticisi Megan Colligan film hakkındaki eleştirilere tepki gösterdi.

2877

Mother! Filminden Yeni Tanıtım

Darren Aronofsky'nin yönettiği ve başrollerinde Jennifer Lawrence ile Javier Bardem'in yer aldığı Mother! filminden yeni tanıtım geldi.

2685