Selena Gomez Ünlü Yönetmenin Filminde

Şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez Woody Allen’ın yeni filminde rol alacak.

Dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Woody Allen’ın yönetmenliğini üstleneceği yeni filmin kadrosuna dahil oldu. 25 yaşındaki Selena Gomez, yeni filmde Elle Fanning ve Timothee Chalamet ile başrolleri paylaşacak.

Elle Fanning

İsmi açıklanmayan yeni Woody Allen filmi, ünlü yönetmenin daha önce çektiği Cafe Society ve Wonder Wheel filmleri gibi Amazon Stüdyoları’nda çekilecek.

Timothee Chalamet

Waverly Büyücüleri: Film’de rol alan Gomez bu filmiyle, High School Musical 2’den sonra en çok izlenen ikinci Disney filminde yer almış oldu. Aynı zamanda Emmy ödülünü almayı da başardı.

 

Sinemanın Aykırı Yönetmeni Woody Allen

Woody Allen, sinema tarihinin gelmiş geçmiş en üretken yönetmenlerinden biri. Tamamen kendine özgü çektiği filmleriyle, onu anlamak çoğu zaman oldukça güçtür.

4179

Woody Allen’ın Yeni Filmi Tartışmalara Sebep Olacak

Henüz ismi netleşmeyen Woody Allen’ın yeni filmi yetişkin bir adam ile 15 yaşındaki bir genç kızın seksüel ilişkisini de içermesinden dolayı tartışmalara sebep oluyor.

3143

Woody Allen Filmine Yıldız Yağmuru

Barselona, Barselona, Annie Hall gibi filmlere imzasını atmış olan usta yönetmen Woody Allen’ın adı henüz açıklanmayan filminin kadrosu adeta yıldızlar geçidi.

3038

Woody Allen’ın Dizisi Crisis in Six Scenes’in Fragmanı Yayınlandı!

Woody Allen’ın merakla beklenen dizisi Crisis in Six Scenes’in fragman yayınlandı! Allen’ın hem yazdığı hem de yönettiği dizide başrolleri Allen ile beraber Elaine May ve Miley Cyrus paylaşıyor. Woody

3500