Skyscraper’dan yeni fragman

Başrolünde Dwayne Johnson'ın yer aldığı, Yönetmenliğini ve senaristliğini Rawson Marshall Thurber'in üstlendiği aksiyon filmi Skyscraper'dan (Gökdelen) yeni fragman yayınlandı.

Yönetmenliğini ve senaristliğini Rawson Marshall Thurber’in üstlendiği aksiyon filmi Skyscraper (Gökdelen)filminde Dwayne Johson, gökdelenlerin güvenliğinden sorumlu Will Ford karakterine hayat verecek. Filmin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında  Neve Campbell, Pablo Schreiber, Byron Mann, Hannah Ouinlivan ve Noah Taylor bulunuyor.

Eski bir FBI Rehine Kurtarma lideri ve eski bir asker olan Will Ford artık gökdelenlerin güvenliğinden sorumludur. Ancak Çin’de sorumlu olduğu gökdelenlerden birinde yangın çıkar ve suç Ford’un üzerine kalır. Kaçak durumda olan Will yangının gerçek sorumlularını bulmalı ve binada kalan ailesini de kurtarmalıdır.

Skyscraper’dan poster yayınlandı

Jumanji:Vahşi Orman ve Rampage: Büyük Yıkım filmlerinde de yer alan başarılı oyuncu Dwayne Johnson'ın başrolünde yer aldığı Skyscraper(Gökdelen) filminden yeni bir poster paylaşıldı

1733