Spider-Man’den Yeni Fragman

Spider-Man Homecoming’in yeni fragmanı farklı bir kaç detayı daha görmemizi sağlıyor.

Marvel Sinematik Evreni’ne Captain America: Civil War filmiyle dahil olan Spider-Man’in yeni ve bu evrene ait ilk filmi Homecoming’in yeni fragmanı farklı bir kaç detayı görmemizi de sağlıyor. Bu konuda küçük de bir eleştirimiz var. Artık fragmanlarda o kadar detay görüyoruz ki filme bir şey kalmıyor. Keşke biraz daha gizli kalsa bazı şeyler ve biz filmde şaşırsak bunları gördüğümüzde!

 

Özellikle Spider-Man’in The Vulture ile karşılaşacağı her an belli ki filmde en fazla heyecanlanacağımız sahneler olacak. Michael Keaton gibi usta bir aktörü de The Vulture rolüyle izlemek çok keyifli olacak. Ayrıca meşhur kahramanımız Iron Man’i de filmde bol bol görecek gibiyiz.

Özellikle Spider-Man’in kostüm detayları gerçekten çok iyi görünüyor. Stark teknolojisiyle yaratılan Spider-Man kostümü, evde dikilen öylesine bir kostüm değil en azından ve bu da çok daha iyi olmasını sağlıyor bizce.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Jon Watts oturuyor. Spider-Man’imiz ise Tom Holland. Filmin başrollerinde Iron Man olarak Robert Downey Jr., yukarıda da belirttiğimiz gibi The Vulture olarak Michael Keaton yer alıyor. Diğer isimler ise Zendaya, Marisa Tomei, Martin Starr, Angourie Rice, Jon Favreau…Filmin gösterim tarihi ise 7 Temmuz 2017!

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3157

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2545

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2506

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2828