Spider-Man’den Yeni Video

Spider-Man Homecoming filminden yeni bir kısa video yayınlandı.

Marvel Sinematik Evreni’ne Captain America: Civil War filmiyle dahil olan Spider-Man’in yeni ve bu evrene ait ilk filmi Homecoming’in geçtiğimiz ay aksiyon dolu fragmanı yayınlanmıştı. Şimdi de filmden küçük bir klip yayınlandı. Örümcek Adam’ımızın evine gizlice nasıl girdiğini ve arkadaşı ile karşılaşmasını gördüğümüz bu kısa videoyu kaçırmayın! Ayrıca videoda Stark teknolojisiyle yaratılan Spider-Man kostümünün de tekrar nasıl bir kostüm olduğunu görüyoruz.

Filmin yönetmenlik koltuğunda Jon Watts oturuyor. Spider-Man’imiz ise Tom Holland. Filmin başrollerinde Iron Man olarak Robert Downey Jr., yukarıda da belirttiğimiz gibi The Vulture olarak Michael Keaton yer alıyor. Diğer isimler ise Zendaya, Marisa Tomei, Martin Starr, Angourie Rice, Jon Favreau…Filmin gösterim tarihi ise 7 Temmuz 2017!

Marvel’ın kadın kahramanları aynı dizide!

Young Avengers ve Wonder Woman'ın yaratıcısı Allan Heinberg, Marvel’ın kadın süper kahramanlarını buluşturacak yeni bir dizi için kolları sıvadı.

3157

Captain Marvel’dan ilk fragman geldi!

Marvel'ın ilk kadın süper kahraman filmi niteliği taşıyan Captain Marvel'dan fragman yayınlandı.

2545

Luke Skywalker’ımız Marvel’a mı Geçiyor?

Luke Skywalker'ımız Mark Hamill sonunda Marvel Sinematik Evreni'ne katılıyor gibi görünüyor.

2506

Marvel’a Müslüman süper kahraman geliyor

Marvel Sinematik Evreni’nin patronu Kevin Feige, Müslüman süper kahraman Ms. Marvel filminin çekileceği açıklamasında bulundu

2828