Spor yıldızları Blake Griffin ve Ryan Kalil beyaz perdede!

Blake Griffin ve Ryan Kalil bilim kurgu-komedi filminde bir araya geliyor.

  • 8PAYLAŞIM
  • 1225OKUMA

Spor yıldızlarının beyaz perde ile imtihanı devam ediyor. Profesyonel basketbol ligi NBA yıldızı Blake Griffin ve en önemli ve büyük profesyonel Amerikan futbolu ligi NFL yıldızı Bowler Ryan Kalil beyaz perdeye geçiş yapıyor.

The Hollywood Reporter’da yer alan habere göre ünlü spor yıldızları Paramount Pictures yapımı bir filmde birlikte boy gösterecek. İkilinin kamera karşısına geçeceği filmin ismi henüz açıklanmamış olsa da, türünün bilim kurgu ile komediyi harmanlayacağı açıklandı.

İsmi gibi konusu da sır gibi saklı tutulan filmin kamera arkasında Aaron Buchsbaum ve Teddy Riley’nin imzası olacak. İkili, Shanghai serisinin 3. devam halkası “Shanghai Dawn”ın senaryosuna imza atmıştı. Spor yıldızı ikili, yakın zamanda kurdukları Mortal Media aracılığıyla filmin yapımını da üstlenecek. Yapım şirketi aynı zamanda “The Rocketeer”in kadın başrollü yeniden çekimini ve Kenya Barris imzalı senaryo ile “White Men Can’t Jump” yeniden çekimini de üstleniyor. Filmin vizyon tarihine dair henüz bir bilgi bulunmuyor.