Studio Ghibli İmzalı İlk Dizi: Ronia the Robber’s Daughter

Anime denilince akla gelen en ünlü isimlerinde Studio Ghibli’nin imzasını taşıyan ilk dizi Ronia the Robber’s Daughter’ın İngilizce dublaj ile izleyiciyle buluşacak olan yapım, Amazon ekranlarında kendine yer bulacak. Gillian Anderson’ın sesiyle hayat vereceği Ronia the Robber’s Daughter, Studio Ghibli’nin kurucularından Hayao Miyazaki’nin oğlu Goro Miyazaki tarafından yönetilecek ve 26 bölümden oluşacak. Dizi enterean yaratıkların […]

  • 22PAYLAŞIM
  • 3696OKUMA

Anime denilince akla gelen en ünlü isimlerinde Studio Ghibli’nin imzasını taşıyan ilk dizi Ronia the Robber’s Daughter’ın İngilizce dublaj ile izleyiciyle buluşacak olan yapım, Amazon ekranlarında kendine yer bulacak.

Gillian Anderson’ın sesiyle hayat vereceği Ronia the Robber’s Daughter, Studio Ghibli’nin kurucularından Hayao Miyazaki’nin oğlu Goro Miyazaki tarafından yönetilecek ve 26 bölümden oluşacak.
Dizi enterean yaratıkların olduğu ve bu yartıklarla büyüen gen bir kızı macraleriını konu alacak. Yapımın 1981 tarihli Astrid Lindgren’in Ronia isimli romanından uyarlandığını ekleyelim.