Sylvester Stallone yeni filmi Creed 2’nun çekimleri başladı

En çok beklenen filmlerden olan ve başrollerinde Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin olduğu Creed 2'nin çekilmerine başladıklarını duyurdular.

2015 yılında vizyona girip çok uzun yılların ardından yeniden Rocky Balboa karakterine hayat veren Sylvester Stallone’un performansıyla göz kamaştıran Creed, o yılın en çok dikkat çeken filmlerinden biri olurken Stallone’ye uzun yılların ardından yeni bir Oscar adaylığı kazandırmıştı.

Creed’in bu başarısının ardından devam filminin yolu açılmıştı. Her ne kadar ilk başta Creed 2’nun yönetmenliğiniSylvester Stallone‘nin üstlenmesi planlansa da daha sonra Stallone, bu kararından vazgeçmiş ve yönetmen koltuğu daha önce tek bir uzun metraj deneyimi bulunanSteven Caple Jr.‘a teslim edilmişti.

2018 Yılı İçerisinde Vizyona Girmesi Planlanan Creed 2’nun Çekimleri Başladı

SenaryosunuSylvester Stallone ile birlikte Luke Cage dizisiyle tanınan Cheo Hodari Coker‘ın kaleme aldığı Creed 2’da Stallone, Michael B. Jordan ve Tessa Thompson‘a ek olarak Ivan Drago’nun oğlunu canlandıracak olan Dolph Lundgren de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yeni büyük kavgası öncesinde özel hayatındaki sorunlara göğüs gerecek Adonis Creed ve onun yanında yer alan Rocky Balboa’nın hikayesini anlatacak Creed 2’nun çekimlerinin başladığını Stallone’nin kendi Instragram hesabından paylaştığı bir video aracılığıyla öğrenmiş olduk.

Creed 2’den poster geldi

Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin yer aldığı Creed 2 filminden poster paylaşıldı

214

Sylvester Stallone’un yeni filmi “Kaçış Planı 2:Hades”ten poster!

Sylvester Stallone'lu aksiyon serisinin devam halkasından uluslararası posterler yayınlandı.

532

HBO’nun yeni filmi “Fahrenheit 451”den ilk teaser geldi

HBO'nun dört gözle beklenen Fahrenheit 451” filminden ilk teaser fragman geldi.

382

Creed 2 İle Seri Devam Ediyor

Sylvester Stallone'lu "Creed 2"nun kötü adamı belli oldu.

1218