Sylvester Stallone yeni filmi Creed 2’nun çekimleri başladı

En çok beklenen filmlerden olan ve başrollerinde Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin olduğu Creed 2'nin çekilmerine başladıklarını duyurdular.

2015 yılında vizyona girip çok uzun yılların ardından yeniden Rocky Balboa karakterine hayat veren Sylvester Stallone’un performansıyla göz kamaştıran Creed, o yılın en çok dikkat çeken filmlerinden biri olurken Stallone’ye uzun yılların ardından yeni bir Oscar adaylığı kazandırmıştı.

Creed’in bu başarısının ardından devam filminin yolu açılmıştı. Her ne kadar ilk başta Creed 2’nun yönetmenliğiniSylvester Stallone‘nin üstlenmesi planlansa da daha sonra Stallone, bu kararından vazgeçmiş ve yönetmen koltuğu daha önce tek bir uzun metraj deneyimi bulunanSteven Caple Jr.‘a teslim edilmişti.

2018 Yılı İçerisinde Vizyona Girmesi Planlanan Creed 2’nun Çekimleri Başladı

SenaryosunuSylvester Stallone ile birlikte Luke Cage dizisiyle tanınan Cheo Hodari Coker‘ın kaleme aldığı Creed 2’da Stallone, Michael B. Jordan ve Tessa Thompson‘a ek olarak Ivan Drago’nun oğlunu canlandıracak olan Dolph Lundgren de oyuncu kadrosunda yer alıyor. Yeni büyük kavgası öncesinde özel hayatındaki sorunlara göğüs gerecek Adonis Creed ve onun yanında yer alan Rocky Balboa’nın hikayesini anlatacak Creed 2’nun çekimlerinin başladığını Stallone’nin kendi Instragram hesabından paylaştığı bir video aracılığıyla öğrenmiş olduk.

Vizyona giren filmler! (29 Haziran 2018)

Bu hafta vizyona 9 film girerken Sylvester Stallone'un merakla beklenen filmi Kaçış Planı 2 büyük bir merakla beklenen film de izleyicisiyle buluştu. İşte haftanın filmleri:

3784

Creed II filminden Türkçe altyazılı fragman geldi

Merakla beklenen Creed II filminin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı

4694

Creed 2’den poster geldi

Michael B. Jordan ve Sylvester Stallone’nin yer aldığı Creed 2 filminden poster paylaşıldı

3115

Sylvester Stallone’un yeni filmi “Kaçış Planı 2:Hades”ten poster!

Sylvester Stallone'lu aksiyon serisinin devam halkasından uluslararası posterler yayınlandı.

4722