The China Hustle İle Wall Street Soygununu Görmeye Hazır Mısın?

Çin'e dek uzanan bir Wall Street soygununu anlatan "The China Hustle"dan ilk fragman geldi.

The-China-Hustle

Çinli şirketler, sürekli işleyen Amerikan borsası ve fırsatçı açgözlülük konusunda rahatsız edici ve göz korkutan bir Wall Street soygunu hikayesi sunan film, görüp görebileceğiniz en büyük soygunu gözler önüne seriyor.

Yönetmenliğini ve senaryosunu Oscar adayı yönetmen Jed Rothstein’in üstlendiği belgesel, Wall Street’te hala süregelmekte olan ve Amerikan vatandaşlarının ceplerini birebir etkileyen, dev bir finans suçunu ele alıyor. Finansal dünyanın yatırımcıları, global markette sürekli yüksek kar getiren yatırım arayışı içerisindedirler. Bu süreçte en büyük ekmek kapısını Çin’de bulurlar. Fakat bir yatırımcı burada büyük bir dolandırıcılık ağı olduğunu keşfeder ve artık her şey sorgulanmaya başlar.

“The China Hustle”, gitgide daha az denetlenen finansal dünyayı ve bu dünyadaki şeffaflığa olan ihtiyacı gözler önüne seriyor. Filmin kadrosunda Dan David, Matthew Wiechert, Carson Block, James Chanos, Soren Aandahl ve Maj Soueidan yer alıyor.

İlk gösterimini 8 Eylül’de Toronto Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleştiren Wall Street belgeseli “The China Hustle”, 23 Mart 2018’de Amerika’da seyircilerle buluşacak.

Krypton İle Superman Evreni Genişliyor

Syfy dizisi Krypton yeni bir fragmanını daha görücüye çıkardı. "Legacy" adını taşıyan fragmanda Superman’in pelerini de görünüyor.

3812

Avengers: Infinity War Vizyona Girmeye Hazırlanıyor

Merakla beklenen "Avengers: Sonsuzluk Savaşı"ndan yeni video yayınlandı.

3406

Natalie Portman’lı Annihilation Filminden Haberler Gelmeye Devam Ediyor

Yönetmen koltuğunda Alex Garland'ın oturduğu Annihilation(Yok Oluş) filminden fragman yayınlandı.

3794

November İle Korkmaya Hazırlanın

Estonya'nın 90. Oscar yarışına göndermek için seçtiği November'dan fragman ve poster geldi.

3000