The Lego Ninjago Movie’den İstanbul’lu Fragman

The Lego Ninjago Movie’den gelen İstanbul içerikli fragman ile iyice heyecanlandık. Film 29 Eylül'de sinemalarda!

The Lego Ninjago Movie’den gelen İstanbul içerikli fragman ile iyice heyecanlandık. Sarı kafalı dünyaca ünlü Ninja oyuncakların hikayesinin anlatılacağı filmin tanıtımından yine eğlenceli bir animasyon geldiğini hissediyoruz ve çok mutluyuz.

The Lego Ninjago Movie’nin yönetmen koltuğunda ise Charlie Bean oturuyor. Filmin seslendirme kadrosu ise dikkat çekici. Asya dövüş sanatları filmlerini bizlere yıllarca izleten veteran aktör Jackie Chan filmde Sensei Wu karakterini seslendiriyor. Olivia Munn Koko karakterini, Dave Franco Lloyd karakterini, Michael Peña Kai karakterini, Abbi Jacobson Nya karakterini, Zach Woods Zane karakterini, Fred Armisen Cole karakterini ve Justin Theroux da Garmadon karakterini seslendiriyor.

The Lego Ninjago Movie İstanbul Fragmanı

The Lego Ninjago Movie Konusu

“Ninjago’nun macerası sizi Ninjago şehrindeki genç Lloyd namı değer Yeşil Ninja’yı, gizli savaşcı ve Usta LEGO yaratıcı arkadaşlarıyla birlikte aksiyon dolu bir mücadeleye çağırıyor. Esprili ve esprili olduğu kadar zeki Kung Fu ustası Wu ile birlikte dünyanın en kötü adamı savaş lordu aynı zamanda Lloyd’un babası olan Garmadon’a karşı savaşmak zorundalar. Mekanikler mekaniklere , babalar oğullara karşı savaşıyor. Bu destansı mücadele onların kızgınlıklarını test edecek ama modern zamanın disiplinsiz ninjaları da bu sırada egolarından uzaklaşıp birlikte hareket etmeyi ve içlerindeki gerçek gücü ortaya çıkarmayı öğrenmelidirler.”

The Lego Ninjago Movie Vizyon Tarihi

Kevin Hageman ve Dan Hageman tarafından yazılan filmin gösterim tarihi 29 Eylül 2017.

The Lego Ninjago Movie Vizyonda

Merakla beklediğimiz Lego'nun üçüncü filmi The Lego Ninjago Movie vizyonda.

3273

Sarı Kafalar’ın Bir Diğer Filminin Fragmanı Geldi

The Lego Ninjago Movie filminin fragmanının teaserı yayınladı. Fragman ise bugün bizlerle buluşacak, beklemedeyiz!

4785