The Rain 2. sezon onayını aldı

 Netflix’in ilk Danimarka orijinal yapımı The Rain ikinci sezon onayı almayı başardı

Yağmurla gelen ve İskandinavya nüfusunun çoğunu yok eden ölümcül bir virüsten kurtulmaya çalışan bir grup insanın hikayesini ele alan Netflix dizisi The Rain’in ikinci sezon çekimlerinin yıl sonunda başlaması planlanıyor. İlk sezonunda büyük bir izleyici kitlesine ulaşan dizinin yeni sezonunun önümüzdeki sene izleyici ile buluşması bekleniyor.

Dizi, ortak geçmişlerinden ve toplumsal kurallardan bağımsız bir şekilde kim olmak istediklerini özgürce seçebildikleri bu dünyada hayatta kalmaya çalışan grup, bir zamanlar yaşadıkları dünyayla birlikte yok olduğunu sandıkları gençlik ikilemlerinin, sevginin ve kıskançlığın kıyamet sonrası bu yeni dünyada hâlâ var olduğunu fark etmelerini merkeze alıyor.

Oyuncu kadrosunda ise Alba August, Mikkel Boe Følsgaard, Lucas Lynggaard Tønnesen, Lars Simonsen, Iben Hjejle, Angela Bundalovic, Sonny Lindberg, Jessica Dinnage, Lukas Løkken ve Johannes Kuhnke yer alıyor.

The Rain 2. sezon onayını aldı

Netflix’in ilk Danimarka yapımı orijinal dizisi The Rain ikinci sezon onayını almayı başardı.

1642

Netflix’in Danimarka Yapımı The Rain Gösterime Giriyor

Netflix’in Danimarka’da yaptığı ilk orijinal dizisi The Rain’den ilk fragman görücüye çıktı. Bilim kurgu türündeki dizi, 2018’de tüm dünyayla aynı anda Netflix platformunda gösterime girecek.

1932